Ukážte svetu, že patríte k sebe.

Kategórie
 
 
 
 
 

Ukážte svetu, že patríte k sebe.

Dlho sme do našej ponuky chceli zaradiť produkt, model, kúsok, ktorý bude trendy. Bude štýlový, moderný a zároveň niečím výnimočný. Naša predstava bola priniesť na trh niečo čo budu milovať mladé pári. Niečo čím na seba poukážu pozornosť dvaja zaľúbení ľudia. Dnes je IN keď majú partneri niečo rovnaké, čím poukazuju na to, že patria k sebe. Či už je to nejaký doplnok, ako napríklad náramok. No my sme chceli niečo viac. Nie len doplnok. Chceli sme výrazný model odevu.

A tak sme zaradili do ponuky maximálne štýlovú unisex mikinu J.STYLE.                          

Mikinu pre neho a pre ňu! 

Mikinu, ktorá je vyrobená z kvalitnej bavlny, čo je základ k jej úspechu. Dizajneri vyšperkovali mikinu dvojradovými zipsami na prednom diely. Zaujímavá je potlač na rukávoch a kapucni. Tá je svojím strihom a veľkosťou podčiarknutím celkového dojmu mikiny. Zaujímavo sú riešené aj ukončenia rukávov, ktoré sa navliekajú na palec. Takto pekne držia na ruke.

Pokiaľ máte radi street style, ste ležérní, uvoľnení a vždy TOP,  tak táto mikina je ako stvorená pre Vás. Mikinu máme v ponuke v štyroch farbách- svetlo sivú, grafitovú, červeno-červenú army a čiernu klasiku.

Mikina je slim strihu. Dokonalo sadne na každý typ postavy. Či je žena útla alebo bacuľka, vždy vyzerá v J.STYLE mikine skvelo. Vďaka predĺženému strihu zakryje čo má zakryť a nechá vyniknúť to čo treba. To isté platí pri opačnom pohlaví. Strih mikiny sedí chlapom dokonalo.

Ako vyraziť do ulíc V J.STYLE mikinách? Záleží na každom z Vás! Úplne stačí vsadiť na klasické rifle úzkeho strihu, obuť jednoduché biele tenisky. A šup ruka v ruke môžte smelo vybehnúť do ulíc.

S hrdosťou ukážte, že ste pár. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia