Kategórie
 
 
 
 
 

Dámske sandále

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Dámske sandále

Dámske sandále – súčasť každého letného šatníka

V letnom období môžeme konečne dať našim nohám prestávku od plných topánok. Aby sme však tento komfort naplno cítili, je potrebné zvoliť si dobre padnúce a pohodlné dámske sandále. Sandále, aj keď sú známe tisíce rokov, nikdy nevyšli z módy. Na samom začiatku, boli sandále pripojené k nohe popruhmi. V súčasnosti sa zachoval základný dizajn, môžeme si však vybrať z mnohých dostupných modelov, vzorov a farieb. Vďaka ženským sandálom, letným šatám a overálom, ako aj plážovým oblečením, budete môcť vyzerať skvele.

 
 
 
Toto stránkovanie už nemá žiadne produkty Prejsť na prvú stránku
 
 

Sandále na vysokých opätkoch - eleganciu v letných mesiacoch

Topánky s vysokými podpätkami sú spojené predovšetkým s eleganciou. Nie je to iné ako sandále. Večerný výlet vo vašich obľúbených šatách v lete alebo v akomkoľvek elegantnom outfite bude ideálnym momentom pre vysoké podpätky. Takáto obuv bude fungovať aj počas špeciálnych obradov. Sandále na svadobné šaty sú skvelou voľbou, keď vonkajšie teploty neumožňujú obuť si plnú obuv. V sandáloch s vysokým podpätkom si pridáte niekoľko centimetrov a navyše vaše nohy budú vyzerať skvele. Výsledkom je, že sandále s vysokými podpätkami môžu prispieť k vynikajúcemu pohodliu. Sandále s vysokými podpätkami nájdete v dvoch variantoch. Prvým z nich sú sandále s odkrytou pätou a druhé - sandále s pätou. Ide o tie, ktoré majú vstavanú pätu, ktorá bude skvelou voľbou pre tie najnáročnejšie outfity.

Obe verzie - s krytou aj otvorenou pätou - nájdete aj v sandáloch v našej ponuke. Sandále sú voľbou pre každú ženu, ktorá sa necíti dostatočne pohodlne a bezpečne na vysokých podpätkoch. Sandále vám umožňujú cítiť sa veľmi stabilne napriek tomu, že je päta vysoko. Sandále budú tiež ideálnou voľbou počas dôležitých udalostí, ale nič vám nebráni chodiť v nich každý deň. Aj napriek nerovnom povrchu sa budete v nich cítiť dostatočne pohodlne.

 

Klinové a plošinové sandále

O niekoľko centimetrov viac, ale na plochej alebo takmer plochej podrážke? To je možné vďaka sandálom na platforme a klinom. Pohodlné a zároveň ľahké sandále dobre ladia s letnými šatami a šortkami. Oba druhy vám umožnia ľahko sa pohybovať aj na piesočnatej pláži. Sandále, šaty alebo overál, plus kabelka a slnečné okuliare sú ideálnym setom na leto. Jedná sa o dámske sandále, ktoré sú dostatočne pohodlné na používanie po celý deň - či už ide o školu alebo prácu.

 

Strieborný, zlatý a kvetinový motív - módne dámske sandále v MODANOEMI

Dámske sandále bez dekorácií sú vždy v móde. Bez ohľadu na to, či si vyberiete čiernu, ružovú alebo sandále v neónových farbách. Nie je však možné nevšimnúť si, že kvetinové motívy sú v súčasnosti na vrchole a pravdepodobne na ňom zostanú dlho. Obe kvety vo forme vzoru na obuvi a tie, ktoré tvoria dekoráciu, sú dôležité. Sandále zdobené kvetmi však nebrzdia cestu strieborným a zlatým sandálom, ktoré už niekoľko rokov získavajú móla pre módne prehliadky. V našej ponuke nájdete módne dámske sandále v mnohých farbách, medzi ktorými nájdete aj svoje obľúbené. Aj vy si vyberte šľapky či sandále, ktoré budú ideálne nielen pre dovolenkové výlety.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia