Kategórie
 
 
 
 
 

DÁMSKE SÚPRAVY

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
DÁMSKE SÚPRAVY

Dámske športové oblečenie

V dnešnej dobe, kedy je najpopulárnejším životným štýlom vyzerať dobre a byť zdravý, sa čo raz viac žien venuje rôznym športovým aktivitám. Dá sa povedať že je to jeden z najväčších trendov za posledné roky. Ak aj vy chcete zmeniť svoj životný štýl, začnite pri oblečení. Na vykonávanie športových aktivít je potrebné mať pohodlný športový outfit. Najviac populárne sú športové súpravy, ktoré sa zväčša skladajú z trička alebo mikiny ladiacej k teplákom. Ak k takejto súprave doladíte vhodnú športovú obuv, ste pripravená začať svoj prvý tréning. Dôležité pri športovom oblečení je to, aby bolo pohodlné, vyrobené z dobrého materiálu a malo vhodný strih, aby ste sa v ňom cítili naozaj dobre. Aj keď je komfort veľmi dôležitý, ženy neustále pri výbere oblečenia dbajú na dobrý výzor. Nemalo by to byť ani z dôvodu aby sa páčili iným, ale preto, aby sa páčili najmä sami sebe. Ide o to, že keď sa žena páči sama sebe, cíti sa skvele a preto má väčšiu motiváciu na sebe pracovať. Práve preto sme v MÓDANOEMI pripravili dámske súpravy, najmä aby ste sa v nich cítili pohodlne a popri tom vyzerali ako fashion diva. V tejto kategórii nájdete dokonale zladené mikinynohavice. V prípade, že je vonku veľmi teplo, máme v ponuke rôzne varianty tričiek, ktoré vám skvele poslúžia ako vrchný diel k športovému outfitu.  

 
 
 
Toto stránkovanie už nemá žiadne produkty Prejsť na prvú stránku
 
 

Na čo sa zamerať pri výbere športového oblečenia pre ženy?

Niektoré dámske športové odevy sa zdajú byť pohodlné, no zdanie niekedy klame. Preto je veľmi dôležité venovať pozornosť najmä zloženiu oblečenia. Športové oblečenie by malo byť vyrobené z vlákien, ktoré dobre zabezpečujú priedušnosť vzduchu, aby naša pokožka neustále dýchala. Ďalšou z dôležitých vecí je to, aby sme si všímali švy na tomto oblečení, najmä ak sa jedná o oblečenie, ktoré priamo priľne na telo. Čím sú švy mäkšie a plochejšie, tým je väčšia šanca, že sa vyhneme odreninám a otlakom na koži. Platí to najmä pre švy v hornej časti mikín a tričiek, ktoré majú priamy kontakt s jemnou pokožkou krku. Ďalšou podstatnou súčasťou mikín a teplákov sú manžety. Veľa ľudí si možno myslí, že je to len súčasť štýlu, ktorý nie je veľmi nevyhnutný, no je to naopak. Manžety sú dôležité, najmä vďaka ich funkcii, chrániť telo pred chladom a vetrom, keďže sa vďaka ním nedostane chladný vzduch pod oblečenie. Manžety sú nevyhnutné najmä pri cvičení na posilňovacích strojoch, keďže zabraňujú tomu, aby sa voľné konce oblečenia prichytili niekde do stroja. Keďže počas zimných mesiacov si nestačí obliecť len teplú mikinu, máme v ponuke rôzne dámske zimné a prechodné bundy, v ktorých budete vyzerať nielen skvele, ale budete sa v nich cítiť taktiež veľmi pohodlne, keďže vás dokonale zahrejú.

Dámske športové oblečenie v MODANEMI

U nás nájdete dámske športové oblečenie za bezkonkurenčné ceny. Okrem toho, že ponúkame športové oblečenie za štandardne nízke ceny, pravidelne mávame veľké výpredaje práve na tento typ oblečenia. Nákupom u nás nielen ušetríte, ale budete taktiež maximálne spokojná s vysokou kvalitou oblečenia a skvelým vzhľadom. súpravám za skvelé ceny, vám ponúkame taktiež rôzne tričkádámsku obuv, z pomedzi ktorých si určite vyberiete kúsky, ktoré vás už nikdy neomrzia. Preto vám odporúčame navštevovať náš online obchod pravidelne, aby vám už nikdy neunikli skvelé akcie a nové kolekcie oblečenia, ktoré už teraz pre Vás pripravujeme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia