Kategórie
 
 
 
 
 

Pánske biele nohavice

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Typy pánskych bielych nohavíc

Biele pánske nohavice zvykli prevládať najmä na tenisových kurtoch. V dnešnej dobe, sa s nimi môžme stretnúť hoci kde na ulici. Zároveň musíme uznať, že vyzerajú skvele aj v mestskom, neformálnom outfite. Aj keď sa mnoho mužov môže obávať bielej farby, stojí zato, si ju aspoň vyskúšať. Takýto typ nohavíc dokazuje dokonalý zmysel pre štýl.

Ako sme už spomínali, pánske biele nohavice sa donedávna spájali predovšetkým so športom. Biela je farba, ktorú výhradne nosili tenisti a golfisti. Biela sa považovala za farbu, ktorá nebola vhodná pre každého. To je pravdepodobne dôvod prečo, sa oblečenie bielej farby zväčša považovalo za tovar „z hornej police“, čo znamenalo, že si bielu farbu nemohol dovoliť nosiť alebo mať v šatníku ktokoľvek. Našťastie sa tento trend zmenil a muži odhliadnuc od ich postavenia alebo sociálnej vrstvy, čo raz viac siahajú po tomto type oblečenia. A nemyslíme len športové outfity, ale aj klasické outfity na rôzne príležitosti, alebo na bežné nosenie. Aj napriek týmto faktom, sa často vyskytuje otázka, k čomu sa takéto nohavice najviac hodia.

Biele džínsy – klasické nohavice v pánskom prevedení

Pri kombinovaní pánskych bielych riflí sa odporúčame inšpirovať stredomorskou módou, kde už roky dominuje námornícky štýl. Biela je neutrálna farba, čo z nej robí ideálny základ pre mnoho ďalších farieb. Túto farbu odporúčame kombinovať predovšetkým s kontrastnými odtieňmi ako je napríklad tmavomodrá. Táto kombinácia skvele vyzerá a nadčasová.

Pánske biele alebo svetlé rifle, vyzerajú skvele s bavlneným alebo ľanovým tričkom v námorníckej farbe, čo okamžite navodí prázdninovú či dovolenkovú atmosféru. Takáto kombinácia bude vyzerať ešte lepšie, keď sa vzdáte krátkych rukávov a nahradíte ich dlhými alebo vyhrnutými rukávmi. Počas letnej sezóny, odporúčame najmä odvážnym pánom aj slamené klobúky.

Prezrite si aj tieto kategórie, v ktorých určite nájdete kúsok pre kombináciu s pánskymi bielymi džínsami:

Pánske mikiny

Pánske bundy

Pánske svetre

Pánske nohavice 2 v 1 – potrhané rifle

Pánske biele nohavice s otvormi tzv. roztrhané rifle, sú módny TOP kúsok. Preto takéto nohavice oslovili už mnoho pánov, ktorí radi vynikajú z davu. Módna minulosť poukazuje na fakt, že v minulosti, predtým ako roztrhané rifle dobili svet módy, odreniny a diery na oblečení poukazovali na sociálne postavenie. Zaujímavou kombináciou sú pánske potrhané biele rifle s mohutnými pánskymi čiernymi topánkamibomber bundou, zhodujúcou sa vo farbe s topánkami. Do takéhoto outfitu zakomponujte biele alebo čierne jednofarebné tričko a Váš štýlový outfit je hotový. Ak sa cítite lepšie v dokonalejšom strihu nohavíc, siahnite po bielych slim-fit nohaviciach, ktoré jednoducho skombinujete s džínsovou alebo flanelovou košeľou.

Krátka lekcia v oblasti módy a štýlu – pánske biele nohavice

Biela je považovaná za farbu odvážnych ľudí. Je to preto, že už biela farba sama o sebe priťahuje pozornosť okolia. Preto, najlepšou kombináciou pre takéto nohavice budú jednoduché doplnky v monochromatickej farbe ako je napríklad, sivá, čierna, hnedá, ale tak isto béžová. Ako doladiť obuv k takýmto nohaviciam? Perfektnou alternatívou sú mokasíny pokiaľ túžite po viac formálnejšom alebo klasickom outfite. V prípade športových alebo ležérnych outfitov, určite siahnite po štýlových pánskych teniskách.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia