Kategórie
 
 
 
 
 

Pánske roztrhané rifle

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 21 %
Pánske denim modré joggery JOG2034A
Akcia

Pánske denim modré joggery JOG2034A

36,66 € 28,99 €
Ušetríte: 20 %
Pánske denim svetlomodré joggery JOG2041SM
Akcia

Pánske denim svetlomodré joggery JOG2041SM

42,48 € 33,99 €
 
 

Pánske roztrhané rifle – móda ktorá trvá už pol storočia

Koľko stoja pánske rifle s otvormi? Cena je pôsobivá. Každopádne, aj keď takéto nohavice nezvyknú patriť k tým najlacnejším, jedným si môžete byť istý, že tento typ nohavíc, nikdy nevyjde z módy a preto, sa takáto kúpa určite oplatí. Práve preto, by ste o nich mali dozvedieť trocha viac. Nezabudnite si prezrieť kategórie, ktoré Vám poskytnú tip na to, čo sa k takýmto nohaviciam najviac hodí.

Náš tip:
Pánske bundy
Pánske tričká
Pánska obuv

Doba predtým, ako pánske roztrhané nohavice dobili módny svet

Skôr, než sa tento kúsok stál jedným z najmódnejších odevov, sa považovali takéto nohavice za nevkusné, pričom, sa najmenšie poškodenie odevu považovalo za znak horšieho finančného stavu. V danej dobe, prevládala dokonalosť na najvyšších úrovniach a teda odreniny, alebo akékoľvek náznaky poškodenia odevu, sa považovali za jasné znaky vzbury. Dnes, je to však len historický fakt a realita je úplne iná. V dnešnej dobe, muži nemusia vyzerať dokonale, ani byť z nižšej vrstvy, aby si mohli dovoliť nosiť roztrhané nohavice. Práve preto, odporúčame tento typ riflí každému mužovi, ktorý chce vyzerať dobre a módne.

História pánskych roztrhaných riflí

Najdrahšie pánske rifle s dierami stoja niečo okolo 250 000 amerických dolárov. Nemožné? A predsa je to tak! Najdrahšie rifle s dierami vytvorila kanadská značka Dussault Apparel. Tieto nohavice sú bohato zdobené drahými kameňmi a retiazkami z bieleho zlata, kombinované s potrhaním. Niekto by povedal, že je to veľmi nezvyčajná kombinácia. Konečný efekt, však spravil na odberateľov obrovský dojem. Pre vytvorenie dokonalého štýlu skombinujte tieto rifle aj s pánskym svetrom, či mikinou.

Začiatok slávy potrhaných riflí 

Najznámejšie džínsové nohavice s dierami sú na obale kultového albumu Rolling Stones – Sticky Fingers. Začiatkom 70. rokov sa vďaka tomuto albumu ľudia zbláznili do týchto „deravých nohavíc“. Vtedy, sa po prvý krát dostali potrhané nohavice na najvyšší stupeň rebríčka módneho oblečenia.

Pánske rifle s trhaním -  pánske štylizácie

Aké oblečenie vyzerá najlepšie v kombinácii s pánskymi potrhanými džínsami? Ľahšie by bolo skôr povedať, čo sa k takýmto nohaviciam nehodí. Bez ohľadu na to, či si vyberiete námornícky modré džínsy s dierami, čierne rifle, či klasické modré, môže sa Vám zdať, že sa Vám daná kombinácia s elegantnou košeľou alebo elegantnou bundou nehodí. Opak je však pravdou. Dnešná móda je založená najmä na experimentovaní s rôznymi kombináciami. Potrhané joggery, by mali byť kombinované s voľnejším, ležérnym svetrom alebo ľahkou pletenou mikinou. TOP kombinácia sú potrhané nohavice s kockovanou flanelovou košeľou.

Ďalšou z najbežnejších kombinácii sú potrhané rifle s klasickým jednoduchým tričkom. Kľudne ich môžete skombinovať aj s džínsovou košeľou. Váš styling určite nestratí na kvalite. Dokonale ich doplníte pánskou športovou obuvou ako sú tenisky, tramky alebo štýlové slip-on tenisky. Keď sa vonku ochladí, ideálnou kombináciou sú potrhané rifle a pánska štýlová bombera. Takýto originálny outfit určite neostane bez povšimnutia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia