Kategórie
 
 
 
 
 

PÁNSKE TRIČKÁ

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 

Pánske tričko - základný prvok pánskeho šatníka

Pánske tričko je jedným z najdôležitejších prvkov štylizácie väčšiny mužov. Hoci pred sto rokmi, si niektorí mysleli, že tričká sú bližšie k spodnému prádlu, než k oblečeniu, v ktorom sa môžete ukázať ostatným. Našťastie, prístup k pánskym tričkám sa vyvinul a dnes sa v tričku môžete cítiť módne a elegantne. Pánske tričká dokonale zapadajú do akéhokoľvek štýlu - od športových, ležérnych a streetwearov, a ak sú dobre volené v outfite, dokonale sa vyrovnajú s elegantnejšími edíciami. A čo viac, ich všestrannosť sa prejavuje nielen v tom, koľko štýlov sa dá vybrať, ale aj v tom, kedy ich možno nosiť. Koniec koncov, nie je žiadna sezóna, v ktorej by bolo tričko nevhodné. Je síce pravda, že len v lete a na konci jari môžete vybehnúť do ulíc len v tričku bez vrchného oblečenia vo forme mikiny, či pánskej bundy.

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 53 %
Pánske vzorované červené tričko SS-100603CE
Akcia

Pánske vzorované červené tričko SS-100603CE

14,99 € 6,99 €
Ušetríte: 69 %
Pánska biela polokošeľa MN6010B
Akcia

Pánska biela polokošeľa MN6010B

25,70 € 7,99 €
Ušetríte: 69 %
Pánska sivá polokošeľa MN6010SI
Akcia

Pánska sivá polokošeľa MN6010SI

25,70 € 7,99 €
Ušetríte: 69 %
Pánska zelená polokošeľa MN6010C
Akcia

Pánska zelená polokošeľa MN6010C

25,70 € 7,99 €
 
 

Uniforma a výtlačky - vyberte si pánske tričko prispôsobené charakteru vášho štýlu

Pánske tričká v našom obchode majú rôzne farby a vzory. Tak si môžete vybrať tričko ideálne pre vaše potreby. Pánske netlačené tričká sú skvelou voľbou na každý deň. Doplnené o džínsy a sako, využijete v práci alebo na univerzite, ako aj počas večerných výletov s priateľmi. Nedostatok tlače ponecháva priestor pre ďalšie prvky outfitu. Pre pánske nepotlačené tričká si môžete vybrať džínsy s otvormi alebo farebnú pánsku športovú obuv. Ak je však zvyšok štylizácie tlmený a neexistujú žiadne zjavné prvky, môžete prilákať oči s pánskym tričkom s potlačou. Tlač môže zobraziť grafiku aj text. Pánske tričká s nápismi a grafikou sú dobrou voľbou pre streetwear alebo športový štýl. Umožňujú vám vyjadriť sa.

 

Pánske tričko pre telocvičňu a outdoorový tréning

Začiatky širšieho záujmu o tričká zahŕňajú šport. Okrem toho, mená niektorých pochádzajú zo špecifických disciplín - napríklad polokošele boli inšpirované výstrojom hráčov jazdiacich na koni počas hry. Dnes sú pánske tričká nepostrádateľné pre akýkoľvek typ tréningu. Musíte však venovať pozornosť zloženiu. Bavlnené dresy, aj keď sú veľmi vzdušné a pohodlné, nie sú vhoné do telocvične. Pre tréning je ideálne zvoliť oblečenie z menej prírodných materiálov alebo kombinovať niekoľko druhov vlákien. Podobne, pokiaľ ide o pánske letné tričká - 100% bavlna je ideálna aj za slnečného dňa, v ktorom neplánujeme žiadne fyzické úsilie. Daždivé počasie môže účinne prekonať pohodlie pohybu v bavlnenom pánskom tričku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia