Kategórie
 
 
 
 
 
 
 

Topánky na platforme

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 

Topánky na platforme – dôrazný prvok oblečenia

Topánky na platforme sa z väčšej časti spájajú s obdobím osemdesiatych rokov, kedy zmena bola veľkým hitom. Rockový štýl ovplyvnil módu v takej miere, že si ho zamilovali nielen ženy, ale aj muži vo všetkých vekových kategóriách. V súčasnosti, je tento druh obuvi určený najmä pre dámy. V našom sortimente okrem iného, nájdete aj topánky na platforme určené na nadchádzajúcu zimnú sezónu. Rovnako populárne sú aj topánky na opätku s platformou, je to vďaka tomu, že sú veľmi pohodlné a navyše, dodávajú dáme zopár centimetrov navyše. Najmä nízke dámy využívajú práve tento typ obuvi ako módny trik, aby pôsobili vyššie.

Ak má obuv platformu, neznamená to hneď, že obuv musí byť masívna. Preukazuje to množstvo modelov topánok. Elegantné dámy, ktoré milujú ísť s novými trendmi, si zvyčajne volia lodičky na platforme. Toto riešenie sa javí ako zaujímavá alternatíva klasiky. Pri každodennom rozhodovaní sa medzi pohodlím a obuvou na opätku, už nemusíte robiť kompromisy. Platformové topánky Vám poskytnú obidve možnosti. Pre milovníkov módnych trendov a výstrelkov, ponúkame tenisky na platforme. Tieto tenisky sú veľmi módne, zaujímavé a dodávajú Vášmu štýlu charakter.

 
 
 
Toto stránkovanie už nemá žiadne produkty Prejsť na prvú stránku
 
 

Čo ponúka platformová obuv?

V prvom rade, správne vybrané topánky na platforme nám poskytnú oveľa viac pohodlia, na rozdiel od klasických modelov na podpätku. Lodičky na platforme sa určite preukážu ako viac pohodlnejšia alternatíva než model bez platformy. Dámske topánky na platforme dodajú každodennému oblečeniu úplne nový charakter, ako je napríklad kombinácia riflí a Vášho obľúbeného svetra. Je to dokonca perfektné riešenie pre ženy, ktoré sa nechcú vzdať ženských prvkov oblečenia, ktoré na jeseň dodajú pôvab. Rôznorodosť klasických platformových topánok poskytne mladý svieži vzhľad, no zároveň aj eleganciu, ktorú hľadajú mladšie aj staršie dámy. Príkladom, môže byť aj dámska športová obuv na platforme. Práve táto voľba, by sa mala týkať najmä tínedžerov, ktorý zvyčajne hľadajú originálne odevy. Netreba sa veľmi snažiť na to, aby nám platformové topánky pomohli vyčnievať z davu.

Platformy – ideálne tiež pre formálne príležitosti

Každá žena sa najmenej aspoň pár krát do roka zúčastňuje spoločenských podujatí, kedy sa od nej očakáva dokonalý vzhľad. V takýchto situáciách rieši presne otázku: Ako vyzerať dobre no zároveň sa cítiť aj pohodlne? Platformy! Takto znie správna odpoveď. Ako je už dávno známe, vysoké podpätky sú neodlúčiteľnou súčasťou dámskeho šatníka. Niekedy, však každá dáma potrebuje niečo, čo jej poskytne nové možnosti. Platformová obuv je práve takýmto typom obuvi. Je to hlavne preto, lebo táto obuv je kombináciou elegancie vysokých podpätkov ale aj pohodlia športovej obuvi. Milovníčky lesklých a trblietavých modelov určite potešia platformy, ktoré zráňajú zlatú pätu alebo špičku, pomocou ktorej určite vyniknú z davu. Ak však chcete aby vynikli skôr Vaše šaty, než obuv, odporúčame zvoliť nenápadnejší odtieň obuvi, ako je napríklad béžová. Pre ženy, ktoré si cenia predovšetkým jednoduchosť a minimalizmus, môžu byť baleríny na platforme vynikajúcou alternatívou. Tento typ sa bude perfektne hodiť k šatám aj ku každodennému oblečeniu, ako je napríklad kombinácia obyčajného trička nohavíc. Tento typ obuvi, aj napriek rovnej podrážke, pridá Vašej postave niekoľko centimetrov navyše. Obuv, do ktorej bola platforma zakomponovaná, je ideálna pre všetky dámy bez ohľadu na vek, alebo typ postavy.

Našimi populárnymi kategóriami sú tiež: dámske bundy, žabky, tuniky, dámske mikiny, dámske zimné topánky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia