Kategórie
 
 
 
 
 

Vianočné svetre pre páry

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 23 %
SET vianočných svetrov pre páry SET2018B
Akcia

SET vianočných svetrov pre páry SET2018B

53,32 € 40,99 €
Ušetríte: 23 %
SET vianočných svetrov pre páry SET2018S
Akcia

SET vianočných svetrov pre páry SET2018S

53,32 € 40,99 €
Ušetríte: 23 %
SET vianočných svetrov pre páry SET2018CE

SET vianočných svetrov pre páry SET2018CE

53,32 € 40,99 €
Ušetríte: 23 %
SET vianočných svetrov pre páry SET2018C
Akcia

SET vianočných svetrov pre páry SET2018C

53,32 € 40,99 €
 
 

Vianočné svetre pre ňu a pre neho – čarovné vianoce

Vianočné svetre pre páry sú hitom každej zimnej sezóny. Sú krásne, pohodlné a navyše v chladných dňoch zahrejú aj toho najväčšieho „zmrzlíka“. Týmto výhody nosenia vianočných svetrov pre páry nekončia. Spájajú celú rodinu a rozveseľujú atmosféru. Svetre pre páry sú pohodlným a príjemným spôsobom, ako osláviť nadchádzajúcu atmosféru dovolenky a stráviť čas so svojimi blízkymi – tj. čas, keď by mal byť každý šťastný a zabudnúť na všetky problémy. Keď je doma vianočný sveter, nálada všetkých členov domácnosti a osoby, ktorá ho nosí, sa automaticky zlepší. Je lepšie nechať obleky a iné formálne oblečenie na iné príležitosti, ako sú napríklad rodinné oslavy a počas sviatkov zažiariť vo vianočnom štýle.

Sveter pre páry – ideálny vianočný darček

Svetre pre páry s vianočnými a zimnými motívmi sú slávnostné a nie všetky majú výrazné farby alebo veľké, vtipné vzory. Existuje mnoho svetrov s minimalistickým a jemným grafickým dizajnom. Neexistuje žiadne vekové obmedzenie. Existuje veľa druhov v univerzálnej veľkosti, takže ak chcete niekomu dať darček, nemusíte sa báť, že svetre budú príliš veľké alebo príliš malé.

Štýlové a cenovo výhodne vianočné svetre pre páry

Top kúsok počas vianočných sviatkov. Je krásne, keď sú všetci okolo spokojní a okrem žiariacich vianočných stromčekov alebo iných ozdôb sme my samí ozdobou, ktorá mení sviatočnú náladu. Za zmienku stoja aj vianočné svetre pre páry v našom obchode za veľmi prijateľné ceny.

Vianočné svetre pre páry sú senzáciou

Je super, keď nosíte veľmi pohodlný a rovnaký sveter so svojím priateľom – priateľkou. S rovnakým motívom, ale v rozličných farbách alebo s rovnakým vzorom a farbou? Veľa výrobcov sa dokonca pohybuje v rovnakej sérií a zameriava sa na rôzne farby alebo iné vzory, zvlášť pre ženy a mužov. Mnohokrát nájdeme svetre, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako, ale odlišujú sa napríklad golierom na pánskom svetri a pod. Ak sa chcú dvaja obliecť rovnako, perfektným riešením budú vianočné svetre vyrobené špeciálne pre páry. Poslúžia tiež fantasticky ako darček pre priateľov alebo súrodencov.

Ak hľadáte vianočné svetre pre mužov a ženy, môžete ich ľahko nájsť v našom internetovom obchode.

Pozrite si tiež ďalšie produkty zo zimnej kolekcie pre ženy: dámske dlhé svetre, dámske snehule, dámske zimné bundy, dámske mikiny, dámske čiapky a šály.

Pozrite si tiež ďalšie produkty zo zimnej kolekcie pre mužov: pánska obuv, pánske nohavice, pánske svetre, pánske mikiny, pánske zimné bundy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia