Kategórie
 
 
 
 
 

Lodičky

 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 

Lodičky – znak ženskosti

Vysoké podpätky sú už roky nespochybniteľným znakom ženskej elegancie. Kombinácia opätkov s hocakým typom oblečenia, či už sú to rifle, šaty, sukňa alebo šortky, dodáva ženskej postave sofistikovanosť a pôvab. Bez ohľadu na to, o akom type opätku hovoríme, dáma ktorá má takúto obuv na nohách, si veľmi dobre uvedomuje výhody takýchto topánok. Červené lodičky pridávajú šarm a náznak sebavedomia. Na mnohých mužov pôsobia veľmi príťažlivo a sexy. Lodičky na hrubšom opätku sú určené pre dámy, ktoré milujú pohodlie. Zdá sa, že vysoké podpätky sú jasnou voľbou pre slávnostné udalosti. Ženy ich s veľkou obľubou nosia najmä vďaka tomu, že krásne formujú postavu a predlžujú nohy. Pohodlné vysoké podpätky sú základom každého dámskeho šatníka. Nie je však až také ľahké nájsť takúto obuv. Je veľa modelov, ktoré sú nádherné no nepraktické. To však každá žena zistí až po ich vyskúšaní. Prvý aspekt spočíva vo výške opätku, vhodne prispôsobenej výške podrážky. Ďalším aspektom je veľkosť topánky, nakoľko je veľmi podstatné, aby topánka sedela na nohe ako uliata. Správne zvolená obuv nesmie byť príliš voľná ani príliš tesná. Vo vhodne zvolených topánkach viete vydržať celú noc. Ďalším podstatným bodom pri výbere takejto obuvi je efektívnosť a vzhľad. V prípade výberu topánok na podpätku kladieme dôraz na prispôsobenie opätku svojím schopnostiam, chodiť na vysokých podpätkoch. Nakoľko je dôležité vyzerať dobre, ale zároveň sa aj cítiť pohodlne. Ak nie je práve vo vašej obľube, chodiť na veľmi vysokom podpätku, určite to nesiľte a nevyberajte si vysoké opätky, ktoré budú skôr na obtiaž. A práve preto, máme aj pre Vás skvelé riešenie. Je to obuv s nižším opätkom alebo vysokým opätkom v kombinácii s vysokou platformou. V takomto prípade sa spád medzi opätkom a podrážkou zmenší, a vy ani nepocítite výšku podpätku. Všetky vymenované, sú veľmi podstatné body, ktoré by sa pri výbere správnej obuvi nemali zanedbávať.

 
 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 43 %
Elegantné ružové lodičky LE03R
Akcia

Elegantné ružové lodičky LE03R

27,99 € 15,99 €
Ušetríte: 43 %
Elegantné oranžové lodičky LE03OR
Akcia

Elegantné oranžové lodičky LE03OR

27,99 € 15,99 €
Ušetríte: 43 %
Elegantné žlté lodičky LE03ZL
Akcia

Elegantné žlté lodičky LE03ZL

27,99 € 15,99 €
Ušetríte: 57 %
Elegantné cyklamenové lodičky LE03F
Akcia

Elegantné cyklamenové lodičky LE03F

27,99 € 11,99 €
Ušetríte: 43 %
Elegantné sivé lodičky LE012S
Akcia

Elegantné sivé lodičky LE012S

27,99 € 15,99 €
 
 

Dámske podpätky – ako si správne vybrať?

Hlavnou črtou, ktorú by mali spĺňať ideálne vysoké podpätky je nepochybne pohodlie. Musia sa náležite prispôsobiť individuálnym fyzickým vlastnostiam osoby, ktorá má o nich záujem. Dámy s mierne užšou postavou budú určite vyzerať lepšie v čiernych lodičkách na tenkom podpätku alebo topánkach s trošku masívnejším opätkom. Na farbe záleží! Lodičky vybrané v správnej farbe, sa budú hodiť každej dáme. Pri výbere topánok na podpätku je dobre zamyslieť sa nad tým, aký bude ich účel alebo na akú príležitosť si ich kupujete. Ak máte jednoduché oblečenie a vaším cieľom je rozjasniť svoj outfit, tak určite je povolené sa s obuvou trocha vyblázniť. V tomto prípade si môžete dovoliť obuv v pestrých farbách. Napríklad, ak si zvolíte čierne priľnavé šaty, je vhodné vybrať si vysoké strieborné lodičky. Takýto typ obuvi, môže smelo nahradiť aj šperky. O niečo konzervatívnejšou verziou môže byť súprava nakombinovaná zo sivej ceruzkovej sukne a tmavomodrých vysokých podpätkov. V kombinácii s bielou košeľou sa táto kombinácia dokonale zhoduje s biznis oblečením, vhodným do práce v kancelárii. Vysoké podpätky ponúkajú veľa možností, stačí si len nájsť ten pravý pár topánok.

Kvalitné lodičky Vás nemusia stáť majetok

Mnohým ženám sa môže zdať, že kvalitné topánky sú veľmi nákladným doplnkom. My Vám dokážeme, že na nájdete kvalitných topánok za nízke ceny, netreba vynaložiť veľké úsilie. Stačí ak si prezriete našu kolekciu dámskej obuvi, objednáte a určite neoľutujete. Vďaka informáciám, ktoré sú dostupné na našej internetovej stránke, si viete pozrieť podrobnú charakteristiku každej obuvi, či už sa to týka, výšky topánky, opätku, zateplenia, materiálu, z ktorého je obuv vyrobená, no najmä o veľkosti, o ktorej informácie si viete overiť v rozmerovej tabuľke, ktorá sa nachádza pod každým produktom. Takéto nakupovanie, je naozaj veľkou pomocou pre vyťažené zákazníčky, ktoré si nemôžu časovo dovoliť dlhé a náročne nakupovanie v shopping centrách. Ak hľadáte dokonalý model  dámskych lodičiek, stačí si prezrieť našu ponuku a určite si z nej vyberiete svoj nový obľúbený kúsok. Internetové nákupy značne urýchľuje vyhľadávanie a nakupovanie Vašich vysnených produktov. U nás nakúpite rýchlo a bezstarostne. Vyberte si zo širokej ponuky tovaru na každú príležitosť.

Zákazníkom sa páčia aj tieto kategórie: dámske nohavice, dámske bundy, dámske šľapky, dámske svetre, tuniky, dámske mikiny, dámska zimná obuv

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia