Kategórie
 
 
 
 
 

Pánske rifle

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 

Jeans - najobľúbenejšie nohavice na svete

Denim džínsy boli vytvorené Levi Strauss. Ako s mnohými ďalšími príbehmi o americkom sne, Levi Strauss začal svoje dobrodružstvo s textilom z paranoidného obchodu. V tej dobe si nemyslel, že začne vyrábať denim džínsy. Všetko sa zmenilo, keď sa nikto v San Franciscu nezaujímal o plachtu na stany, ktorú najprv priniesol z New Yorku a potom sa ju snažil predať. Preto sa Strauss rozhodol, že výroba nohavicového materiálu bude dobrou voľbou. Zameral sa na pracovné odevy. Účinky šitia neboli možno pekné, ale určite si zaslúžili byť nazývané extrémne trvanlivé. Straussove ďalšie materiály k výrobe odevov boli džínsové. Bol to hrubý materiál používaný v oblekoch námorníkov. V kombinácii s farbou na báze indigového pigmentu získali známu farbu. Zaujímavé je, že samotný materiál pochádzal z Janovu, čo je talianské mesto.

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 20 %
Pánske štýlové sivé rifle KA891S
Akcia

Pánske štýlové sivé rifle KA891S

27,49 € 21,99 €
Ušetríte: 10 %
Pánske štýlové biele rifle 3004B
Akcia

Pánske štýlové biele rifle 3004B

34,43 € 30,99 €
Ušetríte: 24 %
Pánske štýlové modré rifle 1063TM
Akcia

Pánske štýlové modré rifle 1063TM

36,66 € 27,99 €
 
 

Pánske džínsy - odolné a vždy v móde

Levi Strauss vyrobil prvé pánske džínsy už pred viac ako dvesto rokmi. V krátkom čase sa stali nielen najobľúbenejšími pánskymi nohavicami, ale aj najuniverzálnejším odevom. Koniec koncov, existuje málo príležitostí, v ktorých by sa nosenie džínsov mohlo ukázať ako nejaké faux pas. Hodia sa k bunde, košeli, ale aj k tričkám alebo polokošeliam. Džínsy možno nosiť aj s akoukoľvek obuvou - pánskou športovou obuvou a formálnou obuvou. Aktuálna ročná produkcia nohavíc presahuje jednu miliardu. Takže každý rok každý siedmy človek na svete kupuje jeden pár džínsov a nič nenasvedčuje tomu, že by sa tento trend mal zvrátiť. Džínsy sa stali súčasťou módneho sveta - je ťažké si predstaviť šatník, ktorý by nezahŕňal džíny.

 

Pánske džínsy - štíhle, pravidelné, voľné

Pánske džínsy sa líšia vo svojich štýloch. Tri najobľúbenejšie sú tenké, pravidelné a voľné pánske džínsy. Bežný je najklasickejší strih, takže stojí za to pozrieť sa na začiatok. Pánske pravidelné džínsy majú rovnú nohu po celej dĺžke a budú vyhovovať všetkým. To sa však líši od štíhlych pánskych džínsov. Veľmi dobre sa prispôsobujú postave a zároveň ju účinne zdôrazňujú. Samozrejme, toto je voľba pre ľudí s pravidelným tvarom tela a štíhlou postavou. Pánske voľné džínsy majú široké nohy a sú voľné. Aj keď dokážu celkom dobre pokryť niektoré nedostatky štruktúry tela, nie sú vhodné pre každého. Páni s mohutnými stehnami by sa im mali vyvarovať, pretože môžu zbytočne rozšíriť svoju postavu.

 

Najmódnejšie pánske džínsy - s otvormi a trením

Pánske džínsy s otvormi boli na vrchole niekoľko sezón. Rovnako ako pánske džínsy s odreninami. Oba typy módnych džínsových nohavíc dobre zapadajú do trendu štýlu streetwear. Osobitné poškodenie materiálu robí veľmi zaujímavý efekt a robí pánske džínsy s otvormi a trením skvelou voľbou každý deň. V našom obchode nájdete džínsy s rubmi a otvormi, ako aj džínsy nad členky, ktoré sú ešte vhodnejšie pre súčasné módne trendy. Existujú aj najdôležitejšie farby sezóny - čierne a sivé pánske džínsy sú nevyhnutnou súčasťou každého šatníka. Pozrite sa aj na naše denim joggery a prechodné bundy, ktoré dokonale ladia s džínsami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia