Kategórie
 
 
 
 
 

PÁNSKE SÚPRAVY

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
Farba
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
Veľkosť
 
 

Základom každého športu je správne oblečenie

Čo sa týka športového oblečenia, najdôležitejšie je pohodlie. Okrem toho, športové oblečenie alebo športové súpravy sa môžu používať na každodenné nosenie. A preto tvrdíme, že v žiadnom šatníku, by takáto športová súprava nemala chýbať.

Nič Vám však nebráni v tom, aby ste spodný alebo vrchný diel športovej súpravy nosili samostatne. Pri výbere pánskych súprav si môžete byť istý, že to spolu dokopy skvele zapadne. Taktiež, veľkou výhodou súprav je to, že sú v jednofarebnom a univerzálnom prevedení, a tak sa Vám budú hodiť do akejkoľvek štylizácie. Pánske športové súpravy MODANOEMI sa štandardne skladajú z dvoch častí, mikinynohavíc. Obe sú vyrobené z vysokokvalitného a teplého materiálu. Vďaka nim môžete cvičiť nielen v posilňovni ale aj vo vonkajších priestoroch. Okrem toho, sú na nohaviciach v spodnej časti a na mikine na konci rukávov, všité pružné lemy, ktoré zabránia chladnému vzduchu dostať sa pod vaše oblečenie.

 
 
Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Ušetríte: 10 %
Pánska tepláková súprava PS2019M
Akcia

Pánska tepláková súprava PS2019M

24,43 € 21,99 €
Ušetríte: 20 %
Pánska čierna tepláková súprava s kapucňou PS2019CSK
Akcia

Pánska čierna tepláková súprava s kapucňou PS2019CSK

29,99 € 23,99 €
Ušetríte: 20 %
Pánska grafitová tepláková súprava s kapucňou PS2019GSK
Akcia

Pánska grafitová tepláková súprava s kapucňou PS2019GSK

29,99 € 23,99 €
Ušetríte: 20 %
Pánska grafitová tepláková súprava PS2019G
Akcia

Pánska grafitová tepláková súprava PS2019G

27,49 € 21,99 €
 
 

Pohodlie – základ pánskych športových súprav

Najdôležitejšou vecou pri cvičení je práve pohodlné oblečenie. A preto, bež pohľadu na to, či cvičíte v hale alebo vo vonkajších priestoroch, sa musíte cítiť maximálne komfortne. Každý druh cvičenia, či už je to posilňovanie alebo len klasický beh, si vyžaduje určitý rozsah pohybu. Nevhodný odev Vás bude v pohybe nielen obmedzovať, ale môže mať aj negatívny vplyv na vašu činnosť. Ak si len pomyslíte na to, čo by sa stalo, ak by sa Vám uvoľnená časť oblečenia pricvikla do nejakého náčinia, ako je napríklad bežiaci pás, tak si hneď uvedomíte, aké je podstatné vhodné športové oblečenie a jeho priľnavosť k telu.

 

V našom obchode nájdete aj iné kúsky oblečenia, ktoré Vám pomôžu vytvoriť dokonalý športový outfit. Medzi ne, patrí samozrejme aj pánska športová obuv. Ponúkame mimoriadne pohodlnú obuv, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašich tréningov. Čo sa týka chladných ročných období ako je jeseň a zima, tak určite nesmiete zabudnúť doplniť svoj outfit o pánske čiapky, pretože nie stále Vám postačí len mikina s kapucňou. Ďalším kúskom, ktorý by nemal chýbať vo vašom outfite je samozrejme tričko. Pri jeho výbere, by ste sa mali v prvom rade zamerať na materiál a uistiť sa, či je naozaj kvalitný a či Vás nebude obmedzovať v pohybe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia