Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Overaly zažili svoj vrchol v 80. rokoch, ale vďaka svojim výhodám sa opäť vracajú na výslnie.

Chcete byť v nasledujúcej sezóne trendy?

Potom overal nutne potrebujete!

Aj tvoja prvá myšlienka ráno po prebudení je: Čo si obliecť dnes na seba? 

 

Aj Vy ste pozvaná? Stužková slávnosť, jubilejná oslava, či svadobná hostina.

To nie je len o stretnutí rodiny, o zábave a radosti. Je to aj o Vašom skvelom outfite.

O outfite, v ktorom každého oslníte.

My Vám poradíme ako zažiariť.

 

Akonáhle sa vonku oteplí, v uliciach to hneď vyzerá krajšie a farebnejšie. Spolu s príchodom leta prichádzajú na scénu aj letné šaty.

Muži nás milujú v akýchkoľvek šatách. Ženské kryvky sú v šatách ešte krajšie a pôvabnejšie.

 

 

Teplákové súpravy vznikli v 19.storočí. Boli vyrábané iba pre chlapov. Po krátkom čase, po veľkej obľúbenosti u mužov, sa začali vyrábať aj pre ženy. Teplákové súpravy sa každým desaťročím menili. Boli veľmi vyhľadávaným športovým oblečením. Ľudia potrebovali komfortné a univerzálne oblečenie, ktoré im pri športe nebude  vadiť a prekážať pri pohyboch.

Módny návrhári chceli docieliť, aby sa teplákové súpravy stali súčasťou každodenného odevu. A tak sa tepláková súprava presťahovala zo športových hál a telocviční do ulíc a odtiaľto rovno do veľkých obchodov s pánskou ale aj dámskou módou.

 

Dlho sme do našej ponuky chceli zaradiť produkt, model, kúsok, ktorý bude trendy. Bude štýlový, moderný a zároveň niečím výnimočný. Naša predstava bola priniesť na trh niečo čo budu milovať mladé pári. Niečo čím na seba poukážu pozornosť dvaja zaľúbení ľudia. Dnes je IN keď majú partneri niečo rovnaké, čím poukazuju na to, že patria k sebe. Či už je to nejaký doplnok, ako napríklad náramok. No my sme chceli niečo viac. Nie len doplnok. Chceli sme výrazný model odevu.

A tak sme zaradili do ponuky maximálne štýlovú unisex mikinu J.STYLE.                          

 

Kabelky sú srdcovou záležitosťou takmer každej z nás. Aj preto je veľký problém vybrať si iba jednu a ostať jej verná dlhú dobu.

Pri výbere kabelky sa vždy zameriavame v prvom rade na to, na aký učel kabelku potrebujeme. Inú kabelku volíme do práce, do mesta, na večernú zábavu s priateľkami. O spoločenských udalostiach nehovoriac. Do pracovnej kabelky potrebujeme uložiť nie len osobné veci, ale aj rôzne diáre, podklady, poprípade i fľašu vody. Musí byť priestranná a pevná. Na večer nám úplne postačuje kabelka menších rozmerov, kde dáme základné veci- peňaženka, telefón, kľúče, možno nejaký lesk na pery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia