Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

O nás

VITAJTE NA STRÁNKE MODANOEMI.SK!

Radi by sme Vám niečo o nás povedali. "MODANOEMI" to je svet dámskej a pánskej módy. Svet plný trendy kúskov, ktoré patria vždy medzi aktuálne trendy  v móde. Neustále sledujeme európske a zaoceánske trendy, fashion blogy, fashion prehliadky. Sledujeme rôznych známych návrhárov, dizajnérov. A samozrejme, načúvame Vás, našich zákazníkov. Vždy sme plní odhodlania poskytnúť Vám tovar, v ktorom sa budete cítiť štýlovo, moderne, jedinečne a hlavne pohodlne.

VYSOKÁ KVALITA ZA ROZUMNÉ CENY!  

Tovar odoberáme od najlepších dodávateľov. Viacero kolekcií sme si sami navrhli. Dbáme v prvom rade na kvalitu materiálu a kvalitu práce. Odevy, ktoré ponúkame patria vyhotovením medzi luxusné kúsky v odevnom priemysle. Kvalita je pre nás absolútna nutnosť. Je pre nás dôležité, aby ste sa v našich produktoch cítili dlhodobo pohodlne a jedinečne. Popri kvalite dbáme na to, aby naša ponuka bola cenovo dostupná pre každého. Každý si zaslúži možnosť cítiť sa moderne.

PÁNSKA MÓDA!

Pánskej móde sa venujeme od našich začiatkov. V kategórií pánskeho sortimentu nájdete rôzne druhy mikín, riflí, joggerov, tričiek, kvalitných búnd či športových súprav. Všetok tovar v najvyššej kvalite, vyrobený z materiálov obsahujúcich vysoký podiel bavlny. Čo zaručuje pohodlné a príjemné nosenie. Nájdete tu jednoduché aj výstredné kúsky. Obľúbený je "streetstyle". K naším stálicam v ponuke patria J.STYLE mikiny, ktoré sú jedinečné svojím strihom. V nich sa určite v dave nestratíte. Každý si rozhodne príde na svoje. Oblečenie z pánskej kolekcie je vhodné na každodenné nosenie, do školy, do práce, na voľný čas strávený v kruhu priateľov. Na svoje si prídu aj športovci. Ponúkame kvalitné športové súpravy. Nakoľko pri športe a voľnočasových aktivitách je nutnosť cítiť sa pohodlne, dbáme na spracovanie a materiál súprav. Súpravy sú vyrábané pre páry. K väčšine pánskym súpravám je vyrobená aj dámska verzia. 

DÁMSKA MÓDA!

Tým ako sa rozvíjala naša firma, ako sa vypracovával náš e-shop, rozširovala sa aj naša ponuka. Začali sme sa venovať aj dámskemu sortimentu. Sústredili sme sa na trendy v dámskej móde. Hľadali sme inšpirácie vo svete módy a trendov. Našou predstavou bolo dopriať ženám možnosť nakúpiť si najtrendovejšie kúsky z pohodlia domova. Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí svoju ponuku vždy podriaďujú aktuálnym trendom. Naši dodávatelia módu milujú a rozumejú jej. A tak sa v našej ponuke nájde každá nákupná maniačka. U nás sa dámy oblečú na každú príležitosť. Na každodenné nosenie Vás zaujmú trendy rifle, tričká. Karl Lagerfeld povedal:" Nikdy nepodceňuj silu jednoduchého tričká, džínsov a bundy. To vždy vyzerá veľmi šik." Každý outfit podčiarknete topánkami či top kabelkami z najnovších kolekcií. Ani ples, svadba či iná spoločenská udalosť Vás neprekvapí, v našej ponuke spoločenských šiat si nebudete vedieť vybrať, z toľkej krásy šiat. MODANOEMI neustále obohacuje svoju ponuku. Vynakladáme veľké úsilie, aby sme splnili vaše očakávania. "Móda je ako hra, nové pravidlá s novou sezónou." Stefano Gabbana. Pracujeme na sebe každý deň. Snažíme sa byť unikátni a jedineční. Udržiavame vysokú kvalitu našich služieb. U nás sa stretnete s ústretovosťou pri každej reklamácií či vrátení peňazí za tovar. Vynakladáme maximálne úsilie na to, aby nakupovanie u nás bolo pre Vás potešením, radosťou a nedočkavosťou na objednaný tovar. Aj preto objednávky spracuvávamé v čo najkratšom čase. Tovar máte doma nasledujúci pracovný deň po objednaní.

Neváhajte, zaregistrujte sa u nás a nakupujte za ešte výhodnejšie ceny. Staňte sa našim VIP zákazníkom, čo prináša ďalšie výhody pre Vás.

Ponorte sa do sveta módy s MODANOEMI

Príjemné nakupovanie praje TEAM MODANOEMI