NOVINKY

Kategórie
 
 
 
 
 
Novinky - nový tovar skladom!

Pripravte sa na nadchádzajúcu sezónu

 

Aby sme splnili vaše očakávania, neustále dopĺňame sortiment nášho obchodu o nové produkty.

Uvedomujeme si, že módne trendy a meniaca sa aura znamenajú, že potrebujete doplniť svoj šatník o ďalšie oblečenie. V kategórii Novinky nájdete najmodernejšie štýly, farby a vychytávky. V závislosti od sezóny nájdete u nás tie naj kúsky , takže nebudete prekvapení meniacim sa počasím.

V lete do nášho sortimentu pridávame nové štýly ľahkého oblečenia. Muži tu nájdu, okrem iného šortky, tričká a košele bez rukávov. Dámska kolekcia bude obsahovať šaty, tuniky, košele bez rukávov, sukne, doplnky a stovky typov obuvi: od tenisiek a espadriliek, cez ľahké letné sandále a žabky, až po vysoké podpätky.

Jesenné ochladenie je znamením, že by ste sa mali obzerať po teplejšom oblečení. Základom budú mikiny a jesenné bundy. Nohavice nahradia krásne letné šaty či sukne. Džíny, legíny či tepláky v kombinácii s mikinou s kapucňou sú ideálne na výlet mimo mesta. Krásny outfit určite doplnia známe gumáky - nízke aj vysoké – využitie na niekoľko sezón.

Nízke teploty, sneh a ľad nemusia nevyhnutne znamenať nedostatok pohodlia a tepla. V našej ponuke na zimu nájdete bundy, nohavice, módne zimné čiapky a teplé mikiny.

Oznámenia o nových produktoch je možné zasielať priamo na mail - stačí si len objednať náš newsletter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia