Kategórie
 
 
 
 
 

Pánske tramky

 
 
FILTROVAŤ
Cenová hladina
 
 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Pánske tenisky – spôsob ako osviežiť každý outfit

Niekedy sa tenisky spájali len so športovými aktivitami poprípade prezuvkami do školy. Zvykli to byť čierne tenisky s podrážkou z bielej gumy a viazaním na šnúrky. V súčasnosti sú druhom textilnej obuvi, ktorú nosia starší aj mladší k väčšine outfitov. Neexistujú žiadne vekové obmedzenia. Doplnenie outfitu, dokonca aj toho najelegantnejšieho teniskami, zaručene prelomí vážnosť outfitu.

Formálny i neformálny štýl a tenisky – ako ich kombinovať

Pánska móda je veľmi otvorená a oplatí sa experimentovať. Nebojte sa kombinovať pánske tenisky či už do ležérnych outfitov alebo do tých formálnejších. Aj prvok ako pánske tenisky, môže určovať originalitu štýlu a priniesť Vášmu outfitu sviežosť a mladosť. Odporúčame tiež nadčasovú kombináciu ako napríklad: pánske čierne / biele tenisky s klasickými pánskymi džínsami a polokošeľou alebo jednoduchým tričkom. Touto kombináciou nemôžete nič pokaziť. Viac sa dočítate nižšie.

Mestský štýl – členkové tenisky a čo ďalej?

Pánske tenisky najlepšie padnú do mestského outfitu. Obujte si členkové tenisky k rifľovým joggerom alebo kraťasom a dosiahnete voľný, ležérny outfit na prechádzku, rande alebo na vychádzku s priateľmi. K tomu ako hornú časť pánskeho oblečenia zlaďte tričko so zaujímavou potlačou alebo mikinu, dokombinujte ležérnu čiapku alebo šiltovku a máte hotový štýl. Neobávajte sa farebných tenisiek. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb.

„Basic“ štýl, tenisky a krátka história ich vysokej popularity

Možno Vás to prekvapí, ale pánske tenisky sú obuvou s dlhou historickou tradíciou. Pochádzajú z USA a boli vyrobené firmou Converse – ktorej meno je dodnes známe pre tínedžerov, študentov i dospelých. Pánske tenisky boli spočiatku iba topánky amerických basketbalistov s hviezdou na členku, ktorá „prežila“ dodnes ako logo tvorcu tenisiek – AllStars. Hrubá gumová podrážka plus čierny plátený vonkajší materiál sú módna klasika. Tento typ pánskych tenisiek je tzv. must have základom každého šatníka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia