Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

ČLENKOVÉ ČIŽMY - PRAKTICKÉ A ŠTÝLOVÉ RIEŠENIE

ČLENKOVÉ ČIŽMY - PRAKTICKÉ A ŠTÝLOVÉ KOMBINÁCIE

Členkové čižmy sú dokonalým riešením pre ročné obdobia ako je jar, jeseň a ak si vyberiete zateplený model, môžete ich nosiť aj v zime. Je zaujímavé, že čoraz častejšie sa stáva, že členkové čižmy sú nastajlované v spojení s letnými šatami, najmä ak ide o model - kovbojské topánky. Členkové čižmy sú veľmi praktické, keď je vonku zima a daždivo. Šikovne zakrývajú časť lýtok a poskytujú vám ďalšiu ochranu pred chladom. Módne čižmy v spojení so šatami, pôsobia tiež veľmi žensky, najmä ak zvolíte rockový variant. Súčasné módne trendy, poskytujú veľa možností  ako tento typ obuvi kombinovať s  elegantným oblečením.

Dámske čižmy                                                                                                                                                                                                                                                              

Čižmy vhodné k šatám - aké modely sú momentálne populárne?

V súčasnosti sú topánky  s masívnou podrážkou k šatám, obzvlášť vysoko na zozname trendov. Takýto detail z nich robí zaujímavý kontrast v kombinácii s ľahkými dievčenskými šatami. Siahnuť môžete po  klasických topánkach Chelsea s mierne pretiahnutým vrchom. Varianty štýlových čižiem k šatám sú prakticky nekonečné, takže si môžete ľahko vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu vkusu.

 

Čižmy k elegantným šatám

Čižmy môžete tiež nastajlovať v kombinácii s elegantnými šatami. Skutočnou klasikou je výber topánok na vysokom podpätku - v tvare stĺpika  alebo trochu stabilnejších - klínov. Dámy, ktoré uprednostňujú ploché modely, si však k šatám môžu dovoliť aj členkové topánky. Tento variant topánok je taký univerzálny, že sa takmer vždy hodí k elegantnému outfitu. Pre vaše väčšie pohodlie si môžete zvoliť spoločenské čižmy na zips alebo topánky s pružným zvrškom, ktorý vám umožní voľne cez ne pretiahnuť nohu. Pri štýlovom nosení topánok stojí za to venovať pozornosť ich kvalite - čím lepšie, tým zaujímavejšie vyzerajú topánky. Táto vlastnosť navyše znamená, že aj neustále nosené členkové topánky si zachovajú bezchybný vzhľad.

 Topánky na platforme

Načo treba pamätať pri výbere čižiem k šatám?
 

Pri kombinovaní topánok so šatami, je dobré mať konkrétny nápad na styling. Členkové topánky budú vyzerať skvele ako k dlhým, tak ku krátkym šatám ale mimoriadne dôležité sú aj ich farba a materiál. Semišové čižmy k šatám dodajú outfitu trochu menej formálny charakter. Kožené topánky k šatám, sú zase elegantnejším riešením, ktoré sa hodí do kancelárie, keď je vonku zima. Za zváženie stojí aj hrúbka podrážky. Masívne čižmy poskytujú oveľa lepšiu ochranu v daždi. Bez ohľadu na to, ktorú variantu čižiem si vyberiete, najdôležitejšie by pre vás malo byť pohodlie, za ktoré okrem iného zodpovedá správna veľkosť a  prípadne aj  výška podpätku.

Papuče s kožušinou