DRUHY VÝSTRIHOV

Výstrihy - je dobré, že móda ich má v rukáve aspoň niekoľko. Nie všetky nám bohužiaľ vyhovujú. Vysoké, krátke, štíhle, s menšími prsiami alebo plnšími tvarmi, každá z nás je jedinečná a každá potrebuje iný výstrih, aby vyzerala perfektne. Je nemožné vytvoriť dokonalú štylizáciu bez toho, aby ste sa zamysleli nad tým, ako by mali vyzerať plecia a krk. Venujte tomu zvláštnu pozornosť, pretože prostredníctvom vhodne zvoleného typu výstrihu dokážete za pár okamihov opticky odstrániť pár dobrých kilogramov, odpútať pozornosť od nedokonalostí a zvýrazniť svoje prednosti. To všetko bez obety. Tak čo viac si priať? Musíte zistiť, ktorý typ výstrihu je pre vás ten pravý.

TIETO TYPY VÝSTRIHOV BY SI MALI ZVOLIŤ DÁMY S VÄČŠÍMI PRSIAMI 

Takzvaný „véčkový výstrih“ by sa mal stať absolútnym „must have“ na zozname obľúbených druhov výstrihov pre ženy s väčšími prsiami a mohutnejšími ramenami. Ostré čiary tvoriace písmeno „v“ robia oblasť krku viditeľne štíhlou. Toto pravidlo platí pre všetky vrchné odevy - tričká, blúzky, košele a šaty. Dajte si však pozor, aby nebol príliš hlboký. Odhalené prsia v práci, univerzite alebo v škole, určite nevyzerajú dobre. Ak máte mierne vyčnievajúce bruško, nepoužívajte americký výstrih. Je dlhý až po pupok a odhaľuje všetky nedostatky. A bohužiaľ to vyhovuje iba hŕstke dám so stredne veľkými 
prsiami a štíhlou postavou.

DLHÝ LABUTÍ KRK. PO KTORÝCH VÝSTRIHOCH SIAHNUŤ?

Ak chcete dosiahnuť štíhly krk, vyberte si typy výstrihov, vďaka ktorým budete vyzerať vyššie a štíhlejšie. Okrem zjavného výstrihu do V a trojuholníka to bude tiež výstrih srdiečkový a lodičkový. Okrúhly výstrih zvoľte vtedy, keď máte silnejšiu postavu a menšie prsia. Keď máte väčšie prsia a širšie ramená, vyberte si hranatý výstrih, popri široko odhalenom hrudníku vyzerajú ramená a prsia dámy menšie.

Sú pri vytváraní úspešného outfitu najdôležitejšie typy výstrihov? Určite sú v popredí a vďaka nim bude naše oblečenie vždy vyzerať dokonale. Preto stojí venovať pozornosť ich výberu, aby ste zakaždým vyzerali dobre, a to bez ohľadu na situáciu.

/damske-tricka/ /damske-saty/ /damske-mikiny/ /damske-kardigany-svetre/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie