Všetky objednávky prijaté od 27.6.2024 budú odosielané 31.7.2024
🕒 z dôvodu sťahovania skladových priestorov. Ďakujeme za pochopenie.

HAREMKY- TRENDY UŽ OD NEPAMÄTI

HÁREMOVÉ NOHAVICE - NOSIA SA OD 16. STOROČIA

Háremky sú dlhé, široké nohavice, ktoré sa pôvodne nosili od 16. do 17. storočia. Inak sa im hovorilo haidavers. Tradičné háremové nohavice boli bežné pre mužov a ženy v krajinách všeobecne chápaného Orientu. V dnešnej dobe tento model nohavíc opäť oceňujú muži a ženy, ktorí si cenia pohodlie. Jemný materiál z bavlny zaisťuje komfort nosenia vďaka tomu, že je mimoriadne príjemný na telo. Sloboda, s akou sa môžete pohybovať v takom oblečení, si určite získa vaše uznanie. Dámam a pánom, ktorí hľadajú predovšetkým funkčné oblečenie, ktoré je možné mimoriadne zaujímavo nastajlovať, odporúčame solídne šité, módne háremové nohavice.

Pánske háremky sú vynikajúcou alternatívou štýlových nohavíc pre mužov, ktorí sú vždy IN. Ponúkame starostlivo ušité nohavice, ktoré využije v šatníku každý štýlový pán, ktorý rád vyzerá pôsobivo a originálne. Môžete ich spárovať s obľúbenou mikinou, tričkom alebo ich ležérny charakter podčiarknuť károvanou košeľou. Náš sortiment bol vybraný tak, aby si každý človek mohol ľahko nájsť niečo pre seba. Módny pán rád siahne po pánskych nohaviciach, ktoré odporúčame, ktoré ukážu, ako veľmi sleduje trendy. Ak hľadáte výrazný, pohodlný a tradične bohatý odev, odporúčame vám zvoliť si háremové nohavice.

Vysoko kvalitné dámske háremové nohavice sú riešením pre každú dámu, ktorá očakáva predovšetkým pohodlie. Voľné nohavice sú trendom, ktorý sa v poslednej dobe stal obzvlášť populárnym. Móda teraz ponúka pohodlné oblečenie, také sú aj naše dámske háremové nohavice. Originálne nohavice sa budú nosiť v kombinácii s rôznymi inými prvkami, takže určite oslovia váš vkus. Naša ponuka obsahuje precízne vyrobené modely, ktoré môžete úspešne používať dlhodobo. Každá dáma si všimne, aké praktické a príjemné na nosenie sú háremové nohavice, ktoré sú známe už mnoho storočí. Ich história sa začala nosením ako prvkom tradičného odevu, takže sa v modernej dobe stali prejavom neustále sa vyvíjajúcich odevných trendov.

 

HÁREMOVÉ NOHAVICE SA ĽAHKO UPRAVUJÚ

Háremové nohavice sú modelom, ktorý sa ľahko upravuje. Väčšina vecí, ktoré nájdete vo svojom šatníku, sa hodia k voľným nohaviciam, ktoré sú veľmi populárne ako prvok dámskeho a pánskeho oblečenia. Medzi nimi sú tričká, svetre a v prípade žien aj krátke topy. Charawary boli navrhnuté tak, aby si každý zákazník mohol nájsť ideálnu variantu pre seba. Nafúknuté nohy robia tieto nohavice pohodlnými a dajú sa použiť aj v teplejších dňoch - na jar a začiatkom jesene. Odporúčame vám zvoliť si dostupné háremky, ktoré reagujú na neustále sa meniacu módu a potrebu pohodlia ľudí, ktorí ich nosia.