Všetky objednávky prijaté od 27.6.2024 budú odosielané 31.7.2024
🕒 z dôvodu sťahovania skladových priestorov. Ďakujeme za pochopenie.

ŠPORTOVÁ OBUV - AKO JU ZLADIŤ K RÔZNYM ŠTÝLOM?

DÁMSKA ŠPORTOVÁ OBUV

Po príchode jarnej a letnej sezóny vládnu v dámskych šatníkoch najmä šaty. Ukazuje sa, že športová obuv je tým správnym doplnkom ktorý ich oživí. Textilné topánky zakončené gumou alebo masívne s pevnou podrážkou - obe dokonale splynú s ľahkou látkou. Napríklad biele šaty s riasením budú vyzerať mimoriadne dobre keď si k nim zvolíme vysoké tenisky, ktoré sú bežne určené na cvičenie. Moderný look ženského vzhľadu, spočíva v nosení masívnej športovej obuvi, ktorá úplne zmení tón zdanlivo elegantného outfitu. Tento doplnok možno považovať za charakteristický znak dnešnej doby. Tenisky sa stali natrvalo súčasťou dámskeho šatníka a obľúbeným typom obuvi pre mnohých, bez ohľadu na ročné obdobie. Vyrábajú sa v rôznych farbách a vzoroch a ľahko uspokoja potrebu pohodlia žien, ktoré aj napriek tomu chcú vyzerať štýlovo.

AKO NOSIŤ ŠPORTOVÚ OBUV KAŽDÝ DEŇ?

Športová obuv sa dá nosiť aj každý deň. Červené tenisky sa budú perfektne hodiť k legínam a objemným svetrom padajúcim na jedno rameno. Takýto outfit sa dá určite klasifikovať ako pohodlný. Športová obuv sa ukázala byť univerzálny prvok oblečenia. Pri dovolenkove, kde preferujeme navštevovanie pamiatok sa oplatí zaobstarať si tenisky, ktoré sú oveľa pohodlnejšie než sandále. V takomto prípade ich môžeme kombinovať s rifľovými šortkami a voľnou blúzkou. Bez ohľadu na štýl, ktorý bežne nosíme, bude športová obuv využiteľná v každom šatníku. Výber športovej obuvi môže byť veľmi jednoduchý, keď zoberieme do úvahy naše potreby, napríklad ak chceme upútať pozornosť, vyberme si tie masívnejšie. Aktuálne dostupný sortiment, nám umožní splniť si vlastné očakávania týkajúce sa dokonalej obuvi.

 

Zoznámte sa s našimi: dámska športová obuv, pánska športová obuv, pánske mikiny, dámske mikiny, dámske overaly, pánske svetre