AKO SPRÁVNE KOMBINOVAŤ FARBU NECHTOV S FARBOU OBLEČENIA?

AKO KOMBINOVAŤ FARBY V MANIKÚRE S ODTIEŇMI OBLEČENIA? 

Nechty a oblečenie tvoria jeden celok, preto stojí za to ich čo najlepšie zladiť. Aby nás zvolená farba nepohltila, môžeme siahnuť po trochu inom odtieni. Kombinácia sýtej farby odevu, s jeho pastelovou verziou viditeľnou na rukách bude pôsobiť zaujímavo, dôsledne, ale zároveň minimalisticky. Ak si oblečieme zdobené, červené šaty, určite si môžeme zvoliť manikúru s tlmenými tónmi. Najdôležitejšia je striedmosť - farby by mali navzájom ladiť a navzájom sa dopĺňať. Samozrejme farba vašich nechtov, nemusí byť vždy podobná s tým, čo máte na sebe. Niekedy sa stačí inšpirovať malým ornamentom. Keď si oblečieme čierne šaty so zlatou sponou v páse, môže byť naša manikúra v odtieňoch zlatej. Malé stylingové triky, môžu zahrať veľkú úlohu v tom, ako nás budú vnímať ostatní. 

FUNGUJÚ KONTRASTY PRI MANIKÚRE? 

Momentálne sa veľa hovorí o kontrastoch. V prípade manikúry, je však lepšie ladiť s outfitom. Odtieň na nechtoch nemusí byť úplne rovnaký ako farba košele alebo svetra, ale mal by k nemu čo najlepšie ladiť. Preto je dobrou možnosťou, použiť podobné tóny. Napríklad, ak si oblečieme šaty v jemnej púdrovo ružovej farbe, svetlo-šedé nechty zapôsobia  viac ako výrazné. Manikúra nemusí byť vždy podobná, ale vyzerá oveľa lepšie, keď nejakým spôsobom korešponduje s oblečením, ktoré nosíme každý deň. Detaily, môžu úplne zemniť spôsob, akým vnímame módu, ale nájdenie takzvanej zlatej strednej cesty môže výrazne prispieť k nášmu vzhľadu, vďaka čomu sa zvyšuje naše sebavedomie. Medzi aktuálnymi trendmi si každá z dám nájde dokonalý odtieň, ktorý sa bude krásne hodiť k jej šatníku. 

V našom internetovom obchode s oblečením môžete kúpiť okrem iného: dámske šľapkydámske vesty, pánske mikiny, dámske rifle, pánske joggery, letné šaty

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie