Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

ČO JE VRSTVENIE OBLEČENIA?

KOĽKO VRSTIEV OBLEČENIA ?

Obliekaním na ´cibuľu´ ľahko vytvoríte módne a navyše veľmi originálne outfity z vecí, ktoré sú vo vašom šatníku. Týmto spôsobom dávate oblečeniu druhý život. Na vytvorenie dokonalého vrstveného outfitu vám skutočne stačia iba tri vrstvy: spodná, stredná a vrchná. Je to veľmi praktické riešenie v ležérnych kombináciách. A ak sa príliš oteplí, stačí si jednu z nich zobliecť.

 

VRSTVENIE OBLEČENIA

Ako kombinovať strihy a látky pri obliekaní do vrstvy? Aby ste sa vyhli nafúknutému efektu, vyberte si oblečenie z rôznych látok - tenších aj hrubších. Pamätajte, že prvá vrstva, má byť obtiahnutá, ďalšie môžu byť voľnejšie. Príklad? Klasický čierny dámsky rolák, cez ktorý si môžete obliecť voľnejšiu košeľu. V takom prípade získate zaujímavý efekt, a poslednou vrstvou oblečenia je dlhšia dámska riflová bunda. Bude to vyzerať skvele v kombinácii s riflovou sukňou.

VRSTVENÝ STYLING V ŠKANDINÁVSKEJ VERZII

Vrstvené oblečenie v škandinávskom štýle je zvyčajne jednoduché. Minimalistické kombinácie sú založené na jednoduchých strihoch a klasických základných farbách.  Škandinávsky šatník je plný klasiky: nadčasový trenčkot, riflové bundy a sukne, dámske rifle, voľnejšie dámske vesty, dlhé, vzdušné šaty boho a neoceniteľné dámske tenisky. To je zoznam, ktorý musíte mať. To všetko hlavne v béžovej, čiernej, bielej a modrej farbe. Aby sa vytvorili úspešné kombinácie, stojí za to posúvať hranice štýlu. Napríklad nosiť pletené textílie k čižmám a vzdušným šatám a  čipkovaný výstrih pod svetrom. Budete prekvapení, koľko nových využití môže mať každá položka vo vašom šatníku.

/damske-kardigany-svetre/ /damske-supravy/ /damske-tricka/ /damske-nohavice/ /damske-bundy/ /damske-saty/ /damske-sukne-kratasy/ /damske-vesty/