Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

DLHÉ LETNÉ ŠATY TRENDOM SEZÓNY!

OBĽÚBENÝM LETNÝM TRENDOM SÚ DLHÉ ŠATY 

Dlhé šaty na leto sú trendom, ktorý milujú všetci milovníci módy. Vzdušné, efektívne, ženské - to je len niekoľko výhod, ktoré ponúkajú. Za zmienku stojí, že aj letné dlhé šaty sa nosia mimoriadne príjemne. Maxi dĺžka vás ochráni pred odhalením toho, čo chcete skryť. Dlhé letné šaty vám tak môžu dodať tajomnosť, ktoré patrí k ženskej zmyselnosti. V letných mesiacoch je najlepšie vybrať si vzdušné, jemné, tenké látky - viskózne, bavlnené, ľanové alebo priesvitné látky, napríklad vo forme čipky. V tomto prípade je dobré venovať pozornosť prítomnosti podšívky, ktorá navyše zakryje to, čo by nemalo byť viditeľné. 

  

Šaty 

Šaty na leto 

 

AKÉ SÚ DNES POPULÁRNE DLHÉ LETNÉ ŠATY? 

V dnešnej dobe sú populárne dlhé letné šaty zo splývavých látok, ktoré nenápadne obklopujú postavu. Obzvlášť zaujímavé sú biele, kvetinové a pastelové varianty. V ponuke máme dlhé letné šaty s kvetmi, ktorých výhodou je pestrosť. Pozoruhodný je aj výstrih odhaľujúci ramená - takzvaný „španielsky“. Očarujúci outfit, ktorým sú bezpochyby dlhé šaty na leto, bude ako stvorený na o niečo chladnejšie prázdninové večery. 

ŽIVÉ FARBY POTEŠIA OKOLIE 

Dlhé letné šaty v živých farbách sú tiež mimoriadne zaujímavou voľbou. Šťavnatá červená alebo energická modrá dodá vášmu vzhľadu požadovaný „šmrnc“. Toto je návrh vytvorený pre ženy, ktoré oceňujú silný, takmer rockový outfit, ktorý súčasne zdôrazňuje ženskosť. V našej ponuke nájdete očarujúce dlhé červené šaty na leto s nafúknutými rukávmi. Splývavý materiál vám dodá ľahkosť, zatiaľ čo výrazný odtieň charakter. Takýto outfit môžete úspešne nosiť rôznymi spôsobmi - s vysokými podpätkami alebo obľúbenou športovou obuvou, čo je neštandardnejšia možnosť. 

  

Plážové šaty 

Športové šaty 

 

DLHÉ ŠATY NA LETO - NIEČO PRE ŽENY VŠETKÝCH VEKOVÝCH SKUPÍN A TVAROV 

Na veku nezáleží, ak chcete na leto obohatiť svoj šatník o dlhé šaty. Takéto modely sú vhodné pre tínedžerky, mladšie i staršie ženy všetkých tvarov. Preto, ak hľadáte niečo univerzálne a praktické, dlhé letné šaty by mali byť voľbou číslo jeden. Keď si oblečiete taký outfit, budete sa cítiť jemná a charakteristická. Dlhé šaty na leto prichádzajú v mnohých variantoch, z ktorých si môžete vybrať. Ak hľadáte niečo, v čom sa dokonale spája originalita a klasika, určite tu nájdete veľa inšpirácie. Pri výbere dlhých šiat na leto sa nemusíte obávať veku a postavy - ľahko nájdete šaty, ktoré váš vzhľad zatraktívnia. 

  

Športové šaty - ženský a pohodlný každodenný outfit 

V šatách budeš vždy IN

Plážové šaty- nutnosť na dovolenke