KÁROVANÁ SUKŇA - NADČASOVÝ A VŽDY MÓDNY KÚSOK V ŽENSKOM ŠATNÍKU

KÁROVANÁ SUKŇA - NADČASOVÝ A VŽDY MÓDNY KÚSOK V ŽENSKOM ŠATNÍKU

Károvaná sukňa je jedným z tých odevov, ktoré sa v ženskom šatníku považujú za univerzálne a vždy módne. Stojí za to, aby si kockovaná sukňa trvale presadila miesto v našom šatníku. Károvaná sukňa môže mať rôzne štýly, strihy, dĺžky a farby. Kockovaná sukňa sa hodí tínedžerkám aj zrelým ženám.

Károvaný vzor je v móde známi už roky. Preto kúsky s takýmto motívom nemôžu chýbať ani v aktuálnej sezóne jar / leto. Často sa hovorí o nasledujúcich druhoch vzorov, pretože každý je svojim spôsobom jedinečný:

- Tartan,

- Kocka,

- Okenné káro,

- Glenček, Esterházy,

- Škótska kocka,

- Madraská kocka,

- Vichy káro,

- Tatrsál,

- Pepito,

- Kohútia stopa,

- Diagonál atď.

 

Stojí za to vidieť naživo, ako každý z daných vzorov vyzerá, pretože všetky sa dajú krásne využiť na štýlovú sukňu. Károvaná sukňa teda môže mať veľa rôznych tvárí a určite vás tak ľahko nepmrzí.

KÁROVANÁ SUKŇA - NA AKÉ PRÍLEŽITOSTI SA DÁ NOSIŤ?

Károvaná sukňa je ideálna na mnoho príležitostí a obradov. Károvaný vzor je veľmi elegantný a vkusný. Preto je károvaná sukňa ideálna na vyrazenie do kancelárie, na oficiálne stretnutia alebo na bežné spoločenské výlety. Na ďalšie obchodné rokovania odporúčame puzdrovú sukňu s károvaným vzorom s vysokým pásom, siahajúcou po kolená alebo nad kolená. Je to veľmi extravagantný strih. Na voľnejšie každodenné vychádzky, na prázdniny a sviatočné obdobie odporúčame károvanú sukňu s rozšíreným strihom, v tvare písmena A. Môže byť vo verzii minisukne. Túto sezónu sú veľmi módne aj kárované a skladané sukne, ktoré pôsobia mimoriadne dievčensky. Veľmi módne sú aj dámske kárované obleky, teda kárované sačko, môže byť dvojradové, s oversize strihom a k tomu károvaná sukňa.

NÁVRH STYLINGU S KÁROVANOU SUKŇOU

Styling s károvanou sukňou sa stal trvalou súčasťou fotografií módnych celebrít na sociálnych sieťach. Károvaná sukňa je odev, ktorý je veľmi výrazný a dokonalý na fotografovanie pred objektívom. Károvanú sukňu je možné kombinovať s bielou nadrozmernou košeľou alebo klasickým bielym obyčajným tričkom alebo s ľubovoľnou aplikáciou. Môžete tiež vyskúšať kombinovať károvanú sukňu s koženou bundou Ramones, s rifľovou bundou v podobe katany alebo s bomberou. Károvaná sukňa je kompatibilná so športovou obuvou, napríklad s dámskymi bielymi teniskami. Ale nielen to, môžeme si obuť aj dámske členkové topánky, dámske členkové topánky na platforme, kovbojské topánky alebo momentálne módne Creepers. Všetko závisí len a len na vás.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie