Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

CENOVO DOSTUPNÁ, POHODLNÁ A MÓDNA ŠPORTOVÁ OBUV - „MUST HAVE“ DO ŠATNÍKA KAŽDEJ ŽENY

CENOVO DOSTUPNÁ, POHODLNÁ A MÓDNA ŠPORTOVÁ OBUV - „MUST HAVE“ DO ŠATNÍKA KAŽDEJ ŽENY

Lacná, pohodlná, módna športová obuv je snom každej ženy. Športová obuv je povinnou súčasťou každého šatníka, pretože sa vám bude hodiť v mnohých situáciách. Športová obuv by mala byť predovšetkým pohodlná na nosenie. Topánky by mali dokonale sedieť na nohe, mali by byť ľahké a pružné, bez akéhokoľvek obmedzenia pri pohybe. Nemali by sa trieť, nekĺzať atď. Okrem toho každému z nás záleží na peknom a estetickom vzhľade, aj keď ide o športovú verziu. O svoj imidž sa vždy oplatí starať, a to aj pri návšteve telocvične.

Cenovo dostupná, pohodlná, módna športová obuv je v súčasnosti veľmi žiadaná, pretože v aktuálnej dobe sa športový štýl stal mimoriadne módnym. Fit štýl, ktorý sa zameriava na pohodlie, funkčnosť, ale aj na vzhľad, ktorý sa dá využiť každý deň. Aj kvôli obmedzeniam počas  situácie, ktorú spôsobil COVID 19, sa mnohí z nás dali na domáce športovanie. Odevy a obuv na šport sú určite nevyhnutnosťou. Taktiež spôsob práce vo forme „Home Office:“ urobila športový a pohodlný štýl ešte dôležitejším.

 

CENOVO DOSTUPNÁ, POHODLNÁ A MÓDNA ŠPORTOVÁ OBUV - AKO JU NÁJSŤ?

Cenovo dostupná, pohodlná, módna športová obuv. Otázka je, čo je zač a kde ju nájsť? V módnej športovej obuvi tejto sezóny dominujú béžové, telové a nahé farby. Túto sezónu sú žiadané aj žiarivé farby. Určite stojí za to vyskúšať intenzívnejšie a výraznejšie farby športovej obuvi. Módne sú aj tieto farby: ružová, fuchsiová, žltá, oranžová, smaragdovo zelená, rovnako ako všetky neónové odtiene. Tieto farebné prevedenia športovej obuvi budú fungovať napríklad s rifľovými šortkami, dámskymi joggermi alebo dámskymi „culottes“. Lacná, pohodlná a módna športová obuv je tiež nevyhnutnosťou pre letnú dovolenku. Musí to byť obuv, v ktorej vydržíme kráčať celý deň, cestovať po meste po poznávacích cestách, odpočívať a vykonávať rôzne aktívne činnosti. Mali by byť nasadené rýchlo, nemali by spôsobiť nepríjemný zápach nôh a mali by byť správne vzdušné.

V súčasnosti sa už nemusíme báť, že nám nebude sedieť zvolená veľkosť športovej obuvi objednanej online, pretože obchody presne prezentujú veľkosť obuvi. Pokiaľ nám predsa len obuv nesadne je v každom prípade možné športovú obuv pohodlne vrátiť.

 

MÓDNE A POHODLNÉ ŠTÝLY ŠPORTOVEJ OBUVI V SEZÓNE JAR / LETO

Veľmi dobrým nápadom na lacnú, pohodlnú a módnu športovú obuv sú aj tenisky, ktoré dnes nájdeme v najrôznejších verziách. K dispozícii sú tiež športové tenisky veľmi pohodlné a zároveň ženské, napríklad vyrobené z prelamovanej čipky v ženských farbách, napríklad v pastelových odtieňoch. Tento typ športovej obuvi sa hodí nielen k typickým športovým štylizáciám, ale aj k dievčenskejším, ako sú: letné, vzdušné šaty alebo plážová tunika atď.