Všetky objednávky prijaté od 27.6.2024 budú odosielané 31.7.2024
🕒 z dôvodu sťahovania skladových priestorov. Ďakujeme za pochopenie.

POSTAVA V TVARE PRESÝPACÍCH HODÍN- ŠTYLIZÁCIE VHODNÝCH OUTFITOV

POSTAVA PRESÝPACÍCH HODÍN A ŠTYLIZÁCIE - PRAVIDLÁ, KTORÉ BY SA MALI DODRŽIAVAŤ PRI ZOSTAVOVANÍ ŠATNÍKA

Postava presýpacích hodín a štylizácia, ktorá je zároveň módna a univerzálna, v tomto prípade uľahčuje ich výber a zloženie. Silueta presýpacích hodín je u žien žiaduca, pretože je synonymom dokonalých proporcií. Ramená a boky sú podobnej šírky, zaobleného, ​​tvarovaného zadku a veľmi pekného poprsia. Je to tiež úzky pás. Je to veľmi ženský a zmyselný typ postavy.

Pri hľadaní oblečenia pre „presýpacie hodiny“ stojí za to skontrolovať módu medzi mnohými herečkami, osobnosťami, známymi ľuďmi s takouto postavou. Môžeme čerpať inšpiráciu. Začnime s ikonickou postavou Marlin Monroe. Bola to ona, ktorá ukázala svetu krásu postavy presýpacích hodín.

 

Postava presýpacích hodín a štylizácie - čo stojí za to vedieť? Pri skladaní oblečenia pre ženu s týmto typom postavy by sa malo postupovať podľa niekoľkých pravidiel:

- zvýraznite pás zúžením outfitu na tomto mieste, napr. použite opasok, zaviažte stuhu alebo mašle okolo pása a pod;

- odhaľte výstrih a jemne zvýraznite poprsie; voľte výstrih do V;

- zdôraznite svoju proporcionalitu - obľúbená je úzka sukňa pod kolena;

- noste nohavice a sukne s vysokým pásom

 

PERFEKTNÉ NÁVRHY STYLINGU PRE ŽENY SO SILUETOU PRESÝPACÍCH HODÍN

V štýle presýpacích hodín sa zamerajme na úzke sukne a klasické „malé čierne šaty“. K tomu bude perfektná klasická čierna motorkárska bunda. Šaty alebo blúzka s tzv. „peplum“ v páse. Týmto spôsobom vytvoríme elegantný obrázok presýpacích hodín. Nemôžu chýbať ani dámske čižmy na vysokom podpätku.

 

Ak chcete mať každodennejší vzhľad, zvoľte joggery alebo klasické rifle s vysokým pásom úzkeho strihu. Z tohto dôvodu stojí za to nosiť kratší top alebo mikiny kratšieho strihu, ktoré sú hitom tejto sezóny. Kratší top a vyššie nohavice - taký styling je ideálny pre postavu presýpacích hodín. Dokonale zdôrazní pás.

 

Ženy s postavou presýpacích hodín by sa nemali vyhýbať oblekom so zvýrazneným pásom. Je to skvelé riešenie pre ich postavu. Na druhej strane, ženy s tvarom presýpacích hodín by sa určite mali vyhnúť oversize outfitom, ktoré skrývajú ich prednosti.

 

POSTAVA PRESÝPACÍCH HODÍN A ŠTYLIZÁCIE - AKÉ ČASTI OBLEČENIA BUDÚ V ROKU 2021 „NEVYHNUTNOSŤOU“

V sezóne 2021 vám nesmú chýbať také hity ako teplákové súpravy v rôznych variáciách a verziách. Stojí za to zaobstarať si dámske legíny s vysokým pásom a navyše s efektom push up na zadku. Kľúčovým bodom je tiež doplnenie klasických kúskov - dámskeho obleku s nohavicami a sukne s vysokým pásom. V šatníku každej ženy s daným typom postavy by nemali chýbať ani malé čierne šaty. Pokiaľ ide o farby a vzory, v tomto prípade majú postavy presýpacích hodín úplnú slobodu. V štylizáciách môžu dominovať svetlé aj tmavé farby, ako aj zaujímavá potlač.

 

- Postava hrušky a štylizácie

- Postava jablko a štylizácie