V teplákovej súprave aj do mesta!

Kategórie
 
 
 
 
 

V teplákovej súprave aj do mesta!

Teplákové súpravy vznikli v 19.storočí. Boli vyrábané iba pre chlapov. Po krátkom čase, po veľkej obľúbenosti u mužov, sa začali vyrábať aj pre ženy. Teplákové súpravy sa každým desaťročím menili. Boli veľmi vyhľadávaným športovým oblečením. Ľudia potrebovali komfortné a univerzálne oblečenie, ktoré im pri športe nebude  vadiť a prekážať pri pohyboch.

Módny návrhári chceli docieliť, aby sa teplákové súpravy stali súčasťou každodenného odevu. A tak sa tepláková súprava presťahovala zo športových hál a telocviční do ulíc a odtiaľto rovno do veľkých obchodov s pánskou ale aj dámskou módou.

Preto ani v našej ponuke nesmú chýbať kvalitné teplákové súpravy. Nájdete tu štýlové súpravy, ktoré sú vyrábané z kvalitných materiálov. Dôležitá je pohodlnosť a komfortnosť. 

Výnimoční sme ponukou rovnakých súprav v dámskom a pánskom prevedení, ktoré zakúpite len u nás

Zladiť sa je radosť.

Na chladnejšie dni sa Vám určite hodí dlhá súprava, rôznych strihov a vzorov. Nesmú chýbať súpravy v ARMY prevedení, ktoré je aktuálne IN.

S jarou prichádzajú aj stále teplejšie dni a vtedy prídu vhod krátke súpravy.

Muži ich milujú vďaka svojmu využitiu po celé leto, nie len pri športe, ale na všetky voľnočasové aktivity.

V dnešnej dobe už nie je faux pas zazrieť v spoločnosti ľudí, ktorí sú oblečení v teplákoch, či súpravách.

Tento odev sa stal úplne bežným a vhodným na každodenné nosenie.

Teplákové súpravy sú v dnešnej dobe oblečením, ktoré milujú všetci - ženy, muži, mladí i tí v najlepších rokoch. Tepláková súprava sa stala neoddeliteľnou súčasťou šatníka každého z nás. Ich nosenie nám prináša voľnosť a vysoký komfort, a preto by nemala chýbať v žiadnom šatníku.

Hor sa do ulíc športovo a pohodovo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia