VLASTNIŤ IBA JEDNU JE " NEMOŽNÉ"!

Kategórie
 
 
 
 
 

VLASTNIŤ IBA JEDNU JE " NEMOŽNÉ"!

Kabelky sú srdcovou záležitosťou takmer každej z nás. Aj preto je veľký problém vybrať si iba jednu a ostať jej verná dlhú dobu.

Pri výbere kabelky sa vždy zameriavame v prvom rade na to, na aký učel kabelku potrebujeme. Inú kabelku volíme do práce, do mesta, na večernú zábavu s priateľkami. O spoločenských udalostiach nehovoriac. Do pracovnej kabelky potrebujeme uložiť nie len osobné veci, ale aj rôzne diáre, podklady, poprípade i fľašu vody. Musí byť priestranná a pevná. Na večer nám úplne postačuje kabelka menších rozmerov, kde dáme základné veci- peňaženka, telefón, kľúče, možno nejaký lesk na pery.

Taktiež treba prihliadať aj na našu postavu. Je nepísané pravidlo, že objemnejšie ženy by nemali nosiť oblé, veľké kabelky. Vysoké ženy by mali dať bokom malinké kabelky. Nízke, útle žienky by mali uprednostniť kabelku stredných rozmerov. Ide o to, aby nám kabelka nepodkopávala celkový outfit a nepôsobila rušivým dojmom.

To, že kabelka má ladiť s topánkami, už dávno nie je pravda. Podstatné je, aby kabelka ladila a dopĺňala celkový outfit. Je pekné, ak Váš outfit plný farieb, vzorov a motívov podčiarkuje jednofarebná kabelka. Naopak, pokiaľ ste oblečená v jednoduchých farbách a strihov určite celkový dojem doplní výrazná farebná kabelka.

Spestrí tak celý váš zovňajšok.

 

Pre nás je veľmi ťažké vybrať do ponuky kabeliek iba pár kúskov. Každá máme iný vkus, iný štýl, inú prácu. Práve preto máme tak bohatú nádielku kabeliek v ponuke. Aby každá z nás dokázala nájsť ten svoj TOP kúsok. A pokiaľ to budu aj dva, tri TOP kúsky naraz, úplne Vám rozumieme. Same máme plné skrine kabeliek :)

Čo outfit, to kabelka!

Ako správne "kabelkové maniačky"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia