🤑LIVE VYSIELANIE SÚŤAŽ ROZDAVAME 1000€🤑
🕒 Facebook www.facebook.com/modanoemi

AKÉ FARBY OBLEČENIA NOSIŤ V HORÚCICH DŇOCH?

NAJLEPŠIE FARBY OBLEČENIA PRE HORÚCE DNI

Prečo sú šaty inšpirované farbami Safari tou najlepšou voľbou na horúce dni ? Štýl Safari sa posledné mesiace vracia do módy a prekvapuje novými trendy kúskami. Niet divu, že tieto farby milujú aj dizajnéri.

Dôvod? Béžové, krémové a svetlé khaki odtiene nepriťahujú slnečné lúče. Vyzerajú skvelo a sú pohodlné v kombinácii s prírodnými materiálmi ako je bavlna alebo ľan. Odporúčame ich ladiť so slameným klobúkom, kabelkou, espadrilkami a zaujímavými slnečnými okuliarmi. Hitom tejto sezóny sú slamené kabelky najmä okrúhleho tvaru alebo malé slamené kabelky pripomínajúce košík.

PASTELOVÉ ODTIENE – SEZÓNA V ZNAMENÍ MÄTY A LEVANDULE

Stavte na pastelové odtiene! Nemusíte sa vzdať klasickej nadčasovej bielej blúzky, ale dbajte na to, aby bola vyrobená zo vzdušného materiálu. Siahnite po vzdušnej dámske košeli v ružovej farbe, mätovo zelenej, svetlosivej alebo mimoriadne módnej levanduľovo fialovej farbe. Vyhrajte sa s rôznymi štýlmi a dĺžkami.

AKÉ FARBY NOSIŤ POČAS LETA – OČAMI MUŽA

Perfektná farba na leto pre mužské pohlavie ? Zabudnite na tmavé farby a nepríjemné ťažké a hrubé džínsy. Najlepšou voľbou sú svetlé farby – biela, béžová alebo sivá. Ako vytvoriť štýlový outfit ? Stavte na tieto svetlejšie odtiene a prírodné materiály ako bavlna a ľan. K tomu mokasíny alebo espadrilky a ideálny letný outfit vhodný do práce aj do parku je na svete.

V našom internetovom obchode nájdete množstvo dámskychpánskych kúskov: dámska obuv, šaty, doplnkypánske topánky, tričkánohavice.