Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

AKO SA OBLIECŤ NA OSLAVU PRVÝCH NARODENÍN SVOJHO DROBČEKA?

LEŽÉRNA ELEGANCIA – NAJLEPŠIA MOŽNOSŤ PRE OSLAVU NA ZÁHRADE

Ako sa obliecť na oslavu ktorú organizujete doma alebo na záhrade tak aby váš outfit pôsobil elegantne ale aby vám poskytol aj neobmedzenú voľnosť pohybu? Váš drobček určite dlho na jednom mieste neobsedí a vy ,pohybujúca sa medzi batoľaťom a hosťami sa musíte cítiť úplne pohodlne. Preto je v tomto prípade vhodnou voľbou práve overal. Ako obuv, je ideálne si zvoliť buď vysoké podpätky, alebo sandále ktoré potom vymeníte za pohodlné mokasíny alebo nízke tenisky. Pamätajte na doplnky, hodinky s elegantným náramkom a výrazné náušnice dokonale doplnia celý outfit.

ČO SI OBLIECŤ NA OSLAVU V REŠTAURÁCII - KLASIKA V MODERNEJ VERZII

Aký outfit si zvoliť na oslavu ktorá sa koná reštaurácii? Vyberte si klasickú eleganciu: jednoduché strihy, minimalizmus a nadčasové štýly ktoré sa miešajú s modernými prvkami. Sviatok vášho dieťaťa je zároveň aj sviatkom rodičov a preto by ste všetci traja mali pôsobiť jedinečne. Skvelým riešením je výber kombinácií, ktoré navzájom súvisia a úplne stačí,ak ide iba o jeden detail: napríklad farbu.

Chystáte narodeninovú oslavu pre dievčatko? Skombinujte teda vaše oblečenie s dcérkinim a oblečenie otca by malo byť aspoň v podobnom odtieni ako to vaše. Aby výber vášho oblečenia pôsobil klasicky a moderne, zvoľte si kvalitné a elegantné tkaniny. Doplňte váš outfit bielou ceruzkovou sukňou nad koleno ktorá môže byť obohatená o pútavé gombíky vo farbe látky a k tomu si zvoľte bledoružové vysoké podpätky vo odtieni blúzky ktoré budú vyzerať nádherne.

Prezrite si naše dámske oblečenie: dámske nohavice, vysoké podpätky, šaty, plavky, sukne, dámske kabelky

Prezrite si naše pánske oblečenie: pánske tenisky, pánske mikiny, pánske prechodné bundy, pánske nohavice, pánske rifle