Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

VOĽNÉ ALEBO OBTIAHNUTÉ OBLEČENIE – ČO SI ZVOLIŤ?

VOĽNÉ ALEBO OBTIAHNUTÉ OBLEČENIE – ALEBO MOŽNO OBE?

Niekedy je správnou voľbou zvoliť si zlatú strednú cestu a skombinovať obtiahnutý kúsok oblečenia s voľným. Táto kombinácia je perfektná pre typ postavy – „jablko“ – kde zvyčajne chceme zvýrazniť krásne tvarované nohy a okrúhle prsia, no vyčnievajúce bruško by sme radi zakryli. Ako dosiahnuť tento efekt? Ideálnou voľbou je kombinácia obtiahnutých nohavíc s voľnou bielou košeľou. Skvelou voľbou budú taktiež šaty stiahnuté gumkou tesne pod prsiami.

VOĽNÉ OBLEČENIE – IDEÁLNE V LETE DO PRÁCE!

Voľné šaty, nohavice, sukne – to sú prvky dámskeho šatníka, kombináciou ktorých hravo vytvoríte ideálny letný pracovný outfit. Bohužiaľ, pracovný dress code platí aj počas horúcich letných mesiacov. Našťastie existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako sa cítiť komfortne aj bez toho, aby ste porušili toto nariadenie. Vyberte si voľnejšie konzervatívne oblečenie z príjemného materiálu, v ktorom vaša pokožka bude môcť dýchať.

PRE KOHO JE IDEÁLNE OBTIAHNUTÉ OBLEČENIE?

Je naozaj tento štýl vhodný len pre ženy s dokonalými krivkami? Pravdou je, že aj keď obtiahnuté oblečenie zvýrazní vaše krivky, ihneď odhalí aj všetky vaše nedostatky. Z tohto dôvodu sa tento štýl odporúča pre ženy s typom postavy „presýpacích hodín“. Ženám s typom postavy „hrušky“ sa odporúča zvýrazniť svoj tenký pás, no maskovať masívnejšie boky a stehná. Už ste sa rozhodli, na ktorý štýl stavíte tentokrát ?

V našom internetovom obchode nájdete mnoho štýlových dámskychpánskych kúskov: pánske topánky, pánske nohavice, pánske tričká, dámske tričká, dámske topánky či šaty.