Všetky objednávky prijaté od 8.5.2024 budú odosielané 30.5.2024
🕒 z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

AKÉ TOPÁNKY BY STE SI MALI ZVOLIŤ NA SVADBU ?

AKÉ TOPÁNKY BY STE SI MALI VYBRAŤ NA SVADBU?

Topánky na svadbu sú veľmi dôležitým prvkom stylingu. Vhodná obuv vám umožní baviť sa až do rána bieleho a tancovať bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov. Mali by byť pohodlné, no zároveň vhodne doladené k  vášmu outfitu. Správnou voľbou sú určite vysoké podpätky alebo elegantné sandálky.

Topánky na vysokom podpätku                                                                                                                                                                                                                                          

Topánky na svadbu - vysoké podpätky, ktoré vám umožnia cítiť sa pohodlne
                                                                                                                                                                                                                                                                                            Vysoké podpätky, sú skvelým výberom  topánok na svadbu a ak sú vhodne zvolené,  poskytnú vám pocit pohodlia aj pri pohybe. Ak sa rozhodnete pre topánky na vysokom podpätku, nemusíte zvoliť  len  lodičky,  siahnite po elegantných sandálkach, ktoré sa osvedčia najmä v lete. Je dôležité, aby topánky na tenkom podpätku správne priliehali k nohe bez toho, aby spôsobovali odreniny. Kľúčom k úspechu je výber správnej veľkosti a strihu. Topánky s remienkom nad členkom,  budú pre vás ideálne, čo navyše zabráni skĺznutiu topánok. Takéto nenápadné detaily môžu výrazne prispieť k tomu, aby ste sa cítili pohodlne a vydržali sa zabávať až do rána.

 

Elegantné môžu byť aj topánky bez podpätku

Ak z nejakého dôvodu nechcete alebo nemôžete nosiť vysoké podpätky, topánky bez podpätku môžu tiež pôsobiť elegantne a noblesne. Najlepšou voľbou budú balerínky, sandále alebo  dámske mokasíny. Tieto topánky na svadbu, sú najefektívnejšie a nepochybne doplnia nejeden outfit. Nezáleží na tom, či si oblečiete šaty alebo dámsky kostým,  tieto topánky vhodne doladia váš outfit. Zaujímavým doplnkom topánok bez podpätku, môžu byť ozdoby v podobe mašličiek, korálok alebo malých strapcov.

Topánky bez podpätku
 

Topánky na svadbu pre mamu - ako zabezpečiť pohodlie?
 

Počas večierkov musia matky často sledovať svoje deti. Preto, sú pohodlné topánky na svadbu pre matky skutočným základom outfitu. Rozhodne, ak hľadáte takéto riešenie, mali by ste zvážiť kúpu topánok bez podpätkov alebo stabilnejšej obuvi na klínovom podpätku. Takéto topánky na svadbu stále vyzerajú fenomenálne. Ak sa však chcete cítiť maximálne pohodlne,  perfektne budú fungovať aj topánky bez podpätkov. Je dôležité, aby topánky na svadbu boli správne obuté, aby sa nešmýkali. Môžete sa rozhodnúť napríklad pre rímske sandále, ktoré si pevne uviažete okolo členka. Ak sa rozhodnete pre klasiku, môžete očakávať spokojnosť, najmä ak je obuv vyrobená z príjemného materiálu.

Čo je momentálne trendy?
 

Módne topánky na svadbu by mali predovšetkým dopĺňať outfit, ktorý nosíte. V prípade letnej sezóny, sú novými návrhmi v móde sandále so štvorcovými špičkami a modely s tenkými remienkami. Takéto ženské svadobné topánky dodajú ľahkosť akýmkoľvek šatám. Môžete sa tiež rozhodnúť pre nízke podpätky, ktoré vám pridávajú na výške niekoľko centimetrov. Toto je dobrý návrh, najmä pre vyššie ženy. Svadobné topánky môžu mať tiež geometrický podpätok, ktorý jednoduchému stylingu dodá trochu fantázie. Medzi mnohými dostupnými variantmi, určite nájdete model obuvi, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám.

Aké topánky zvoliť k tmavomodrým šatám?
Aké topánky zvoliť k červeným šatám?
Ako sa obliecť na svadbu?
Overál na svadbu - hit roku 2021
Čižmy s perlami