Všetky objednávky prijaté od 27.6.2024 budú odosielané 31.7.2024
🕒 z dôvodu sťahovania skladových priestorov. Ďakujeme za pochopenie.

OVERAL NA SVADBU - HIT ROKU 2021

OVERAL NA SVADBU - HIT ROKU 2021. ELEGANTNÉ A SEXY!

Overal na svadbu, ako hit roku 2021, je správna voľba. Dámsky overal sa vrátil do módy s dvojnásobnou silou. Je to svojím spôsobom návrat do 30. rokov 20. storočia - spojený s emancipáciou žien, ich zvýšenou úlohou vo verejnom živote a rastúcou profesionálnou činnosťou žien. O 30 rokov neskôr sa medzi najväčšími návrhárkami a lídrami módy opäť objavili dámske overaly. Dámsky overal sa spája s pánskym oblekom, pretože v skutočnosti z neho čerpal svoju eleganciu. Časom mali dámske overaly čoraz viac rôznych podôb. Overal na svadbu je veľmi dobrý nápad na styling pre svadobného hosťa. Kombinuje pohodlie a slobodu pohybu. Na druhej strane získame kompletný outfit, ktorý je rafinovaný a elegantný. Dámsky overal vždy zostane v móde synonymom ženského sebavedomia, extravagancie a sexepílu.

 

Ak si kladiete otázku, aký odev zvoliť na svadbu, poradíme vám. Oblečte si overal. Dámsky overal na svadbu by mal byť vyrobený z veľmi kvalitných a ušľachtilých materiálov. Overal na svadbu môže byť vyrobený z ľahkého splývavého materiálu, ale aj z hrubšieho a tuhšieho.

 

Strih overalu na svadbu závisí vo veľkej miere od postavy osoby, ktorá si chce overal obliecť. Pre dámy s postavou typu hruška - teda užšie plecia a vypuklejšie boky - sa odporúčajú dámske overaly zvýrazňujúce plecia, napríklad s nafúknutými a ozdobnými prvkami okolo ramien. Pozornosť by mala byť odvádzaná od bokov, preto nechajte spodnú časť overalu jednofarebnú, bez potlačí a vzorov. Ďalej odporúčame dámsky overal so širokými a dlhšími nohavicami.

 

Pre ženy jablkového typu - teda väčšie poprsie a štíhle nohy - odporúčame overal s voľnejším, oversize vrchom, krásnym predĺženým výstrihom do V a s vypasovanými nohavicami, ktoré zdôrazňujú výhodu postavy jablka, teda nôh.

 

Dámsky overal na svadbu je dokonalý pre ženy so siluetou presýpacích hodín. Dokonale zdôraznený pás a podčiarknutie ženskosti. Každá žena s postavou presýpacích hodín bude v dámskom overaly pôsobiť mimoriadne zmyselne a sexi.

 

Pokiaľ ide o farby, dámsky overal na svadbu v roku 2021 by mal byť v klasických a nadčasových farbách. Zamerajme sa teda na hĺbku čiernej, odtiene béžovej, zmyselnej červenej či bordové odtiene. Skvelým nápadom na svadobnú štylizáciu v roku 2021 je aj dámsky overal vo farbe námorníckej modrej alebo ušľachtilej smaragdovo zelenej farby.

Pre tie odvážnejšie ženy je v roku 2021 módnym hitom dámsky overal na svadbu so zvonovými nohavicami. Takýto styling určite nezostane nepovšimnutý. Bude originálny, neštandardný a originálny. Odporúčame tiež elegantnú dámsky overal vyrobený z velúru a lesklého materiálu.

 

OVERAL NA SVADBU - AKÚ OBUV ZVOLIŤ, ABY STE DOSIAHLI ELEGANTNÝ ŠTÝL STYLINGU?

Dámske vysoké čižmy určite stoja za pozornosť.  Môžu to byť dámske čižmy na klasickom vysokom podpätku, tak aj dámske čižmy na platforme. Vysoký podpätok na čižmách spôsobí, že nohy budú ešte štíhlejšie a opticky dlhšie. Veľmi zaujímavým riešením je kombinovať čižmy s odhalenými prstami na vysokých podpätkoch s overalom. Celé to vyzerá veľmi žensky a zaujímavo.