Všetky objednávky prijaté od 27.6.2024 budú odosielané 31.7.2024
🕒 z dôvodu sťahovania skladových priestorov. Ďakujeme za pochopenie.

PLÁŽOVÉ ŠATY- NUTNOSŤ NA DOVOLENKE

PLÁŽOVÉ ŠATY – NUTNOSŤ NA KAŽDEJ DOVOLENKE

Plážové šaty sú ľahké, vzdušné a zväčša sexy. Letné šaty neobmedzujú naše pohyb. Či už ideme do mesta s kamoškami, na letnú párty či do práce- správne zvolené letné šaty budú vždy správnou voľbou. Pokiaľ sa chystáme k vode určite oceníte plážové letné šaty. Plážové šaty sú vyrobené z ľahkých, mäkkých a pohodlných materiálov, napríklad príjemnej bavlny alebo ľahkej a chladiacej viskózy. Plážové šaty sú v našom dovolenkovom období nevyhnutnosťou, predovšetkým preto, lebo sú pohodlné a umožňujú vám zachovať si ženský a zmyselný vzhľad. Plážové šaty majú najčastejšie strih krátkych šiat po kolená. Zvyknú byť mierne rozšírené. To umožňuje úplnú slobodu pohybu a pohodlné a ľahké obliekanie.

 

  • Šaty na leto
  • Dámske čižmy
  • Plážové šaty - ideálne nielen na pláž

Plážové šaty sú ideálne na všetky voľnočasové letné aktivity. Ich hlavnou výhodou je, že sú univerzálnej veľkosti. Plážové šaty sú vhodné na každodenné použitie, ale budú vhodným oblečením aj na letné večerné vychádzky. Vtedy si napríklad môžeme obliecť plážové šaty dlhého strihu, s hlbokým rozparkom, ktoré krásne odhalia opálené nohy. Plážové šaty sú dokonalou voľbou aj vtedy, keď zostaneme v súkromí domova alebo napríklad pri prechádzkach s rodinou.

Plážové šaty môžu mať veľa verzií. Môžeme si obliecť plážové šaty s klasickým, svetlým dizajnom, jednofarebné, hladké, s tenkými ramienkami. V tejto sezóne sa oplatí vyskúšať aj plážové šaty v neónových a výrazných farbách. K plážovým šatám patria aj letné kvetinové vzory. Takéto viacfarebné šaty budú fungovať najmä v štylizáciách v súčasnosti módnom štýle „boho“. Postačí pridať pár doplnkov, napríklad letnú plážovú kabelku a šperky. Veľkou výhodou plážových šiat je možnosť ich kombinácie s rôznou obuvou. Plážové šaty sa dajú skvelo kombinovať napríklad s dámskymi šľapkami, sandálmi, balerínkami atď., Na večernej prechádzke oceníte bundu ramones alebo oversize, ktoré sa strihovo hodia k šatám. V aktuálnej sezóne jar / leto 2021 sa oplatí zaobstarať si aj plážové šaty v mimoriadne módnych „nude“ farbách tejto sezóny a rôznych odtieňoch béžovej.